Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Ha eltanácsolnak általánosból...

Ha eltanácsolnak általánosból az milyen hatással van a felvételire?

Figyelt kérdés
Nem körzetes suliba járok. Kitűnő tanulmányi és verseny eredményeim vannak. 4.-ben kaptam meg az első igazgatói figyelmeztetésem, és akkor egy kicsit tényleg javult a magatartásom, viszont azóta (most 7.-be járok) elég sokat romlott. Tegnap kaptam meg a 3. igazgatóimat és ma beszélt velem ofőm, hogy ez az a határ aminek már komolyabb következményei is lehetnek, pl.:eltanácsolás. Én már többször próbáltam "megjavulni" viszont nem jött össze. Kaptam már olyanért igazgatói figyelmeztetést, ami tényleg csak tréfa volt és még az "elszenvedő fél" is velünk nevetett. Tudom, hogy szemtelen vagyok és nem is épp úgy nézek ki ahogy az elő van írva (borotválom a hajam oldalt, szegecses ruhákat hordok, van egy tetoválásom is, de az csak az öltözőben látszik és még nagyon kicsi koromban varrták föl). Én próbálok változni, de úgy látszik nem eléggé, és nem megy jobban. Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ha ezekért eltanácsolnak, de a tanulmányi eredményeim jók akkor van esélyem egy jó középiskolába?

2016. ápr. 15. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Anyukád el tud vinni nevelési tanácsadóba ott van ingyenes pszichológus.
2016. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy áthelyezzenek másik iskolába, hosszú időn át olyan viselkedést produkálsz, amit végül nem tud tolerálni az adott intézmény. És ne is haragudj, de nem igen jellemző az olyan gyerekekre a "kitűnő tanulmányi és verseny eredmény". És ha még úgy is lenne és felvesznek "egy jó középiskolába", az első problémánál úgy kivágnak, hogy meglepődni sem lesz időd.
2016. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem se volt jó a magatartásom, és lány létemre a többiek úgy hívtak, hogy a deszantos, mert úgy néztem ki, meg olyan ruhákba jártam és egy idő után folyton tarajban hordtam a hajam. Ahányszor elmentem buliba 15 éves koromtól már a fiúkat az asztal alá ittam, és a cigire meg a fűre csak azért nem szoktam rá, mert köhögtem tőle, nem bírtam szívni. Anyámék teljesen ki voltak tőlem, ha nem engedtek, akkor szöktem.


Oszt' én voltam a legjobb tanuló az osztályban. Ragadt rám az anyag, mint a kosz, akkor is, ha nem foglaloztam vele, nem tudtak úgy felszólítani, vagy kiültetni dolgozatot írni, hogy ne tudtam volna az egészet.


Az meg hülyeség, hogy egy tetoválás miatt kirúgnak. Dehogy rúgnak ki. A város legjobb középiskolájába jártam, már 15 éve se rúgtak ki érte, max. annyit mondtak, hogy cöcöcö, minek kellett ez neked. Mondjuk érdekes nálunk eleve akikkel sok baj volt, azok közül a leghülyébb is legalább a középmezőnybe tartozott tanulmányi eredmény téren. Az igazán butákkal nem volt tulajdonképpen semmi magatartás baj, csak nem tudtak semmit.


Vagy megjavulsz, vagy nem, de a tanulást ne hanyagold el, szar lehet azoknak, akik mondjuk 20-25 évesen ébrednek rá, hogy de hülyék voltak, legalább tanultak volna, mert ha lesz is belőlük valami, akkor már nagyon nagy lemaradásban vannak, azokhoz képest, akiknek volt annyi esze, hogy legalább nem csak átbukdácsolt az iskolán.

2016. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #13 A mi iskolánkban a 3 legrosszabb magatartásúnak vannak a legjobb tanulmányi eredményei.
2016. ápr. 23. 15:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hátrány, csak a jegyek számítanak! Csak sikerüljön befejezned az általános iskolát.
2016. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!