Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Milyen tanácsot tudnátok adni...

Milyen tanácsot tudnátok adni egy állandóan hisztiző gyerek mellett?

Figyelt kérdés

A lányom 2 éves elmúlt. Ha nem az van amit Ő akar ordit, de addig hogy hányás a vége. Mindent leborit és nem érti ha szép szóval mondom. Csaptam már a fenekére mikor 3 órán keresztül orditott a telefonomért mert nem adtam oda.

Most ott járunk hogy a kocsi ajtót úgy nyomta hogy nem tudom kinyitni kivülről és nincs meg a bankkártyám. Egyszerűen nem birlk vele nap mint nap van valami ami miatt földre veri magat itthon.

Nem engedem be a kutyát vahy nem megyünk ki ilyen takony időbe mezitláb. Es nem! Hiába kérem szépen nem! Ordit! Mindenért! Elfáradtam! A kivsi fiammal nincs ennyi gond aki 7 hónapos.

Ha Én fürdök neki is kell ha Én kimegyek neki is jönni kell.

Nem tudom mi a megoldás nála! Ha atölelem megnyugszik utána kacag eszik iszik de amint Én elkezdenék olyat csinálni amit muszáj itthon pl: mosni; főzni vagy bármi már üvölt.

Ha mesét kapcsolok kérdem Tőle jó lesz a cicás bólogat. Mikor bekapcsolom meg földhöz vágja magát. Mutatja melyik kell mondom neki az forma 1 nem fogod szeretni kiveri a hisztit. Ha bekapcsolom akkor is...

Sok! Ekveszi az összes energiám! Már mindent elpakoltam előle ami nem neki való de felmászik a fotelre és onnan szedi le ha meg elveszem akkor ordit. Pl a kiskönyvüket ma.

Passz!

Harapdál néha ütöget. Kész!



#hiszti #sírás #ordítás #ütögetés #Fáradt gyerek #akartos
2016. okt. 4. 16:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes kis vadmacska ez a kislány...ne hari, tudom, hogy ki vagy borulva, de állati cuki akkoris..:-)))))

Csak 2 éves...jövőre könnyebb lesz...te is túl vagy húzva, túl sokat vagy velük, jó lenne, ha 1 héten 1x elmehetnél egydeül, nélkülük pár órára, hogy az agyad megnyugodhasson...

kitartás!

2016. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
nezd meg a youtube-on a "gyerek neveles" cimu filmsorozatot, "supernanny magyarul "-kent is keresheted
2016. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!