Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Miért ordít minden nap a 6...

Galuska136 kérdése:

Miért ordít minden nap a 6 hetes kisfiam?

Figyelt kérdés
Minden nap vannak hosszabb időszakok (2-4 alkalom), amikor nem akar aludni a kisfiam, nézelődik, majd nyűglődni kezd, végül vörös fejjel ordít. Van, mikor többször is már majdnem elalszik, de újra kipattan a szeme. Már sötétített szobában ülünk, semmi inger, mégsem javul a dolog.

2017. jan. 18. 16:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hasa fáj. Espumisan, vagy Infacol segíthet, illetve van még ehhez hasonló emésztéskönnyítő százféle. A gyógyszertárban segítenek. Ha egy kicsit bebugyolálod takaróval, akkor is lehet hogy könnyebben elalszik. Az anyaméh érzetét kelti benne és nem ébred fel az összerezzenéseire. Fontos, hogy ne legyen túl meleg a lakásban!
2017. jan. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hasfajas, kolika.
2017. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Mi is gondoltunk erre, de nincs lábfelhúzkodás,az orvos szerint nem az. Tápszeres, benne van a tápszerben a hasfájás elleni szer amúgy is... Ezt mondta a doki.
2017. jan. 19. 09:52
 4/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a bebugyolálós módszert, sajnos vörös fejjel, üvöltve tiltakozik. A hasát masszíroztuk, lábat emelgettünk, próbáltam a suttogós megnyugtató módszert... Nem vált be semmi... Nincs több ötletem. Megint leskelődik, de már tudom, mi lesz a vége...
2017. jan. 19. 09:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Próbáltam a bebugyolálós módszert, sajnos vörös fejjel, üvöltve tiltakozik. A hasát masszíroztuk, lábat emelgettünk, próbáltam a suttogós megnyugtató módszert... Nem vált be semmi...Vagy 2 hete kezdte 1-2 alkalommal,és most szinte minden alvást megelőzi. Nincs több ötletem. Megint leskelődik, de már tudom, mi lesz a vége...
2017. jan. 19. 10:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Tedd hasra a babakocsiban es menjetek setalni!
2017. jan. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet csinálni. Valószínű túl álmos, és nyűglődik. Aztán mire bealudna, a feszültségtől nem tud. Próbáld meg kicsit ringatni, énekelni neki, mielőtt kezdődik a szokott esti cirkusz. Talán nem billen túl.
2017. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Nálunk mindkettő sokat sírt, és mindkettőnek 2-3 hónapos kora között elmúlt.

Kitartás!

2017. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha sír vedd fel! Lehet csak téged akar érezni és úgy eltud aludni. Magától sokáig nem tud aludni azt majd idővel tanulja meg. Valamelyik baba hamarabb valamelyik később.

Ha nem szoptatód akkor próbáld meg a cumit, az kell neki, hogy ellazuljon.

2017. jan. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindig felveszem, de nem nyugtatja meg. A rokonság szerint elkapattam, azért sír, azt mondják, hagyjam sírni.
2017. jan. 21. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!