Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Átlagosan kinek mennyi idősen...

Átlagosan kinek mennyi idősen lett szobatiszta a gyerek? 3 év?

Figyelt kérdés
2020. aug. 22. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
62%
Téli gyerekeim vannak. 3 éves szülinapjuk előtti nyár végére lettek szobatiszták, tehát néhány hónappal 3 éves koruk előtt. Egyiket sem erőltettem, de beszélgettünk róla, hogy majd eljön a nap, amikor letesszük a pelust. Végül ők döntötték el, hogy mikor. Az elsővel volt néhány baleset, a második gyermekemmel nem volt baleset sem.
2020. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Átlagosan annyi igen, de végül a kisfiam másfél évesen lett nappal szobatiszta a nyár miatt. Nem is terveztem egyáltalán, jövő nyáron akartam elkezdeni, de érdekelte a pisi-kaki-wc összefüggés, és tereltem az ő tempójában játékosan. Azóta wc-be pisil-kakál és jelez is.

Úgyis lesznek lepontozók :D

2020. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

Kislányom nekem is 1,5 éves volt, mikor szobatiszta lett, ágytiszta pár hónappal később.

Ha le pontoztok, ha nem...

2020. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
68%
Nyugi, le leszek én is, aki azt meri leírni, hogy 3 év 8 hónaposan lett az. ;)
2020. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
Változó. Másfél éves kor és 4 éves kor között bármikor. A lányom elmúlt 3 éves már mikor szoba tiszta lett. A fiam novemberben lesz kettő. Még nem érett rá.
2020. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
1,5 évesen lett szobatiszta a lányom. Éjjel és nappal is.
2020. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

A fiam 2,5 és 3 éves kora között lett az. Igazából 2,5 évesen a bilibe pisilés már nagyjából ment, de belekakilni még 2-3 hónapig nem volt hajlandó utána, ezért onnan számolom a szobatisztaságot, amikor már az is ment neki.

Viszont azzal a lendülettel rögtön ágytiszta is lett, még a biztonság kedvéért adtam rá pelust 1 hónapig éjjelre, de tök felesleges volt, mindig száraz maradt.

2020. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
Kislányom 3 éves 2 hónapos, most kezdett el bilibe pisilni, pelenkát adok rá alváshoz, kakálás nem megy bilibe, ilyenkor kér egy pelenkát és abba kakál.
2020. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a nagyobbra a 3. szülinapja előtti héten lehetetz azt mondani, hogy az, a kicsi elmúlt 3
2020. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Pisi másfél évesen, kaki két évesen.
2020. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!