Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Kifogytunk a pelenkaméretekből...

Kifogytunk a pelenkaméretekből, most mi legyen?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Libero 8-ast használjuk (19-30 kg). Mindig nagyobbat hordott, mint a mérete, mert ha azt láttam, hogy vágja a gumi a lábánál, meg becsúszik középre sokszor a pelenka széle, nehéz le- és felvenni, akkor váltottam. Most még csak 11 kiló, de a 8-as is kezd már passzos lenni, de még elég messze állunk a szobatisztaságtól. Néztem a drogériában, és ennél nagyobb pelenka nincs, most mit csináljak?
2022. ápr. 21. 20:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
57%
10.7 kiló 86 cm a kislányom. Pampers pants 4-es pelust hord. Ha nagyobbat akarsz vegyel 5-ost. De kicsi nem lehet :D
2022. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
57%
15-ös vagyok, az enyém nappalra sima tépőzáras Libero comfortot hord, éjjelre Libero Up and go, mindkettőből jó az 5-ös.
2022. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
17%
Lányom is 85 centi, 10 kilo, 2 éves, bár már rég szobatiszta. Mosiztunk vele úgy 95%-ban, de van még itthon dmws 4-es pelus és teljesen jó rá, bár ő kubújik belőle és kidobja, mert szerinte az nem pelenka. Válts márkát. A liberok kicsik szerintem, főleg ha husis a gyerek.
2022. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

23, honnan tudhatnád, hogy jó-e rá, ha ténylegesen ki se próbálta? 😅

Akkor dől el, ha bele is pisilt, kakilt.

Hiába tudnék a fiamra hárommal kisebb méretet is látszólag "tökéletesen" feladni, ha az első adandó alkalommal a nyakáig kakilja magát benne, mert a kapacitás már kicsi.


De ez ugyanígy van a mosható (méretes) pelenkáknál is, azért furcsa ez a típusú okoskodás.

Ajánlhatja pl: a Hamac 13 kg 90 centiig az M-es külsőt, ha a ded 8 kilóval már ázik vele. (Nézz csak szét a mosis csoportban!) Alkati.

2022. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem jó akkor valahogy nektek a libero. Lányom 10,5 kg, 85cm, pampers prémium Care 4es pelenkát hord. A bugyis és a tépőzáras is teljesen jó rá. Barátnőm husi babája 14 kg, 92 cm, ugyanez a márka 5ös pelus.
2022. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Az itteni vélemények alapján kb. 2 hónapig még visszatértem a Libero 7-es pelenkához, de utána már egyértelműen a 8-as kellett. Viszont most azt nem találtam a boltban, az eladó azt mondta megszűnt az a méret, ezért vettem Pampers és DM-es nadrágpelenkából is 5-ös méretet, és ezek így pont jók. Most 12,5 kg, 90 cm.
2022. okt. 16. 10:33
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!