Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Ha a már szobatiszta gyerekedd...

Ha a már szobatiszta gyerekeddel együtt töltesz egy egész napot, mennyi időnként mondod azt, hogy elviszed a wc-re?

Figyelt kérdés

Pl ha minden wc lehetőségnel elviszed és így fél óránként vagy óránként pisilteted, nem fog felnőttként az lenni, akinek muszáj minden helyen pisilnie, mindegy hogy 15 perccel előtte már volt mosdóban?


Hány órát vársz azután, hogy wc-re vitted őt?


máj. 17. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Amikor nekem kell, akkor ajánlom fel, hogy jöhet ő is.
máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

O szol, ha kell neki. En csak akkor szoktam “kotelezoen” wc-re kuldeni, ha indulunk valahova, egyeb esetben nem.


Amikor megerett ra, akkor lett szobatiszta, nem konyorogtem neki 15 percenkent, hogy menjen bilizni/ wc-re. De persze igy el is huzodott a dolog, majdnem 3 eves volt mar, amikor vegleg lekerult a pelenka. De akkor osszesen 2 balesettel szobatiszta lett.

máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Ha szobatiszta, az azt jelenti, hogy szól, amikor kell neki. Tehát akkor viszem. Otthonról indulás előtt mindig van pisilés, és ha máshonnan indulunk el, akkor is (hacsak rövidebb az út, mint 30 perc).
máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Aki szobatiszta, az magától megy wc-re.
máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Leírták a lényeget. A szobatisztasag lényege, hogy a gyermek érzi és jelzi, ha szükséglete van, és vissza is tudja tartani valameddig. Tehát ha neked még Szolnod kell neki, hogy menjen wcre, akkor nem szobatiszta.
máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!