Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » 4,5 éves kisfiam még mindig...

4,5 éves kisfiam még mindig nem szobatiszta teljesen minden egy alvásnál bepisil éjszaka és nappal is az oviba. Mit tudnék tenni hogy legyen válltozás?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni, gyerekorvosnak máe említettem de nem foglalkozik vele 6 éves koráig mondván hogy már addig kitolódott a szobatisztaság.

Tavaly augusztusba vettem le róla a pelenkát az éjszakai és nappali alváshoz de azóta egyszerűen nem hajlandó szobatiszta lenni, nyilván lutaság is van benne mert ha kérdezem akkor letagadja hogy pisilnie kell de amikor elkisérem a wc-re akkor pisil sokat.

Esetleg akiknek hasonlo problémájuk volt, adnának tanácsot hogy mit tudnék ebben a helyzetben csinállni hogy legyen javulás?


ápr. 4. 15:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat
ápr. 4. 21:52
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A fiam most lett 5 éjjelre kell pelus, nappal ritkán alszik, itt is van hogy bepisil.

Nagyon mélyen alszik múltkor nem kért pelust, 12kor már nyakig pisis volt (rektem alá + gumilepedőt) lehúztam alóla az ágyat, átöltöztettem, adtam pelust, reggel kérdezte hogy került rá pelenka, semmire nem emlékezett, nem kelt fel.

Voltunk urulógián nem is foglalkozott vele a doki azt mondta 8 éves korig előfordulhat.

ápr. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!