Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Más is járt így a szobatisztas...

Más is járt így a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2,5 éves. Bölcsibe jár. Múlt héten szóltak, hogy szól ha pisilnie kell, próbáljunk ki egy napot pelus nélkül. Azóta nem adnak rá pelust a bölcsibe, és soha nincs baleset, még egyszer sem pisilt be azóta. Viszont ha hazaérünk itthon bepisil, és bekakil, nem szól, pedig gyakran kérdezem nem kell e pisilnie. Azt viszont nem engedi, hogy pelust adjak rá, csak alvásnál tűri el magán. Más is volt ilyen helyzetben. Valakinek esetleg tanács? Gondolom a bölcsibe azért könnyebb mert látja a többiektől.
2014. ápr. 24. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj azért egy hát után csodát. Otthon ellazul, megnyugszik, kikapcsol. Mond el, hogy szóljon otthon is legyen bili amit ha akar használhat, és ne szid meg, ki fog otthon is alakulni a szobatisztaság. Pisil a bölcsiben? Ezt csak ezért kérdezem mert a szomszéd gyerek igaz "szobatiszta" volt a bölcsiben, de kiderült, hogy nem iszik és nem is pisil egész áldott nap, persze hazafelé bepisilt mindig. Otthoni pelusozásra pedig javaslom a mosható pelust, az nem pelenka ha nem vastagabb bugyi. :D Nálunk bejött az álca.
2014. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem várok csodát egy hét után, gondoltam, hogy lesznek balesetek, csak az a fura, hogy a bölcsiben nem pisil be. Biztos, hogy pisil ott is, és nem tartogatja itthonra. Van neki WC szűkítő és bili is, használja is mind a kettőt, ezzel nincs gond, és SOHA nem szidtam le érte ha bepisilt vagy bekakált.
2014. ápr. 24. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is letagadta, rá 2 perccel bepisilt. Nappalra már szobatiszta, de hónapok kellettek, mire minden oké lett. Amikor végleg eldöntöttem, hogy nappalra nincs pelus, onnantól 2 hét, és vagy szól, vagy megy és leül. Hagyd rá, vagy pedig, kézen fogod, és leülteted pisilni.
2014. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!