Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Pisiszagot mivel szeditek ki...

Pisiszagot mivel szeditek ki a ruhából?

Figyelt kérdés
2 naponta mosok. Napi 3-4 nadrág kerül kisebb-nagyobb folttal a szennyesbe, de hiába áztatom előtte. A gép előmosással kezd+ intenzív 40 fok. Ariel vagy bonux folyékony mosószer+lenor vagy cocolino öblítő. Száradás után mégis pisiszagú a ruha. 60 fokon kiszedi, de úgy tönkremennek a ruhák.
2016. nov. 28. 15:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szia! Valamelyik nap én is ezzel szembesültem, hogy hiába mostam ki a lányom cuccait éreztem a pisiszagot a bugyikon. Én egy éjszakát áztattam őket és másnap kimostam mégegyszer. Ìgy nekem jó lett.
2016. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Naponta mosok pisis cuccot, lepedőt, ágyneműt, ruhát egy 9 éves után ( beteg). Előmosás ecet+ dobba rakott mosószóda, főmosás Tomival, öblítés Coccolino parfümössel, és nem marad pisiszagú. Próbáld meg. Nekem régi gépem van, 2 havonta 2 üveg ecet+90 fokon átmosom.
2016. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem 40 fokon azért nem jött ki hiába mostam bármivel mert elromlott a mosógép fűtőszála. Nem melegítette a vizet. Új mosógépem van kijön de én inkább 60 fokon mosom mert néha úgy jön haza a gyerek az oviból hogy az étlap is rajta.
2016. nov. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
36%

még sose maradt büdi egyik ruha sem.

de azt sem értem hogy lesz minden nap 3-4 pisis nadrág. használjatok pelust ha még nem szobatiszta a gyekőc.

2016. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
12-es! minden rosszindulat nélkül! miért nem használtok éjszakára pelenkát ha miden éjjel bepisil? szerintem mindenkinek nyugodtabb lenne az éjszakája és majd ha később száraz pelenkával kel reggelente pár héten keresztül, majd akkor elhagyjátok.. (sérült gyermekem van - éjszakára nagyon sokáig 10-11 éves koráig adtam rá pelenkát)
2016. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
51%
nekem is magas hogy maradhat pisi szagu...még a kaki szag is kimegy a ruhakbol par ora aztatas utan nem hogy a pisi....50 fokon mosok egyebkent, persil illetve perwoll gellel, oblitot ecetet nem hasznalok (ha aztatni kell akkor vanish, mososzoda) megse lesz pisi szagu semmi...ha buzos a vizelet az orvosi kategoria, de amit irsz az nem az...talan a bepallott allott szagot kevered a pisi szaggal nem lehet? mosd at a mosogeoet ket flakon ecettel (amikor mar jo forro a gep, allitsd le alljon benne az ecetes viz egy fel napo, csak igy van ertelme), utana nem szabad hogy pisi szaguak legyen...a polaros belelt? talan bepeneszesedhetett a beles es azt erzed. nem lehet?
2016. nov. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves 15-ös! Mert már kifelé jön a bepisilésből. Van, hogy 3-4napig nem pisil be. A doki sem javasolta, hogy használjuk. Nyáron pl egyáltalán nem pisilt be, max havonta egyszer.
2016. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
így már érthető :) csak a válaszodból nekem az jött le, hogy minden éjjel bepisil még... így már én se adnék rá (nem is adtam) :)
2016. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ecetes előmosással kijön, köszi.
2016. nov. 30. 22:15
 20/21 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma forrása. Először tényleg furcsán néztek rám az orvosnál, de kiderült fel van vázva. Azóta eltünt a szag és megszünt a bepisilés is.

Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 16. 07:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!