Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szobatisztaság » Nagyon zavarja a pisis pelus...

Nagyon zavarja a pisis pelus a lányomat?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a szobatisztaságra szoktatását. Tapogatja,sír pisilés után. De sajnos nem beszél még SEMMIT! Csak gagyog. Ültetni nem akarom órákig természetesen rajta. Hogyan taníthatom meg neki,hogy jelezze pisi ELŐTT,hogy kell neki? Nem cserélhetek minden pisi után pelust...így is 2 óránként tisztát kap. 23 hós.
2018. febr. 17. 20:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
56%
4, alsó húgyúti fertőzés esetén is lehet véres a vizelet, nem csak a vese értelmezésével esetén.
2018. febr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
56%
Érintettsége esetén, bocs
2018. febr. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Miért végeznek izotópos vizsgálatot egy ilyen kis gyereknél?
2018. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mert lehet,hogy szűkület van a húgyvezetékén (nem a húgycsövön!).
2018. febr. 18. 10:40
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak "lehet", hogy az a baja. Én nem vinném ilyen radikális vizsgálatra. Légy szíves, nézd meg ezt a linket. Jobbulást! [link]
2018. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ő bonyolult eset. Tágulata volt,most veseköve is van...meg lehet,hogy szűkülete a húgyvezetéknél,ami miatt pang a vesében a vizelet,és ezért van köve :(. Elvittük 4D uhra Miskolcra,ott látták a szűkületet.
2018. febr. 19. 18:54
 17/19 anonim ***** válasza:

15, ezzel a linkkel mégis mit akarsz?


Sima uh-n rengeteg mindent nem lehet megvizsgálni a vese állapotával kapcsolatban. Nem viccből végzik ezeket a vizsgálatokat.

A drasztikusságáról pedig: nem fájdalmasabb, mint egy egyszeri vérvétel. Van ennél rosszabb is, pl.: a cisztográfia, ahol folyadékot juttatnak fel katéteren keresztül.

2018. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket,okosabb nem lettem..
2018. febr. 19. 20:03
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem tudtam a körülményeket és hogy már volt UH vizsgálat.
2018. febr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!