Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeretnék fejni és a tejem...

Szeretnék fejni és a tejem szaporítani, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Olvastam itt a fórumon a tejszaporítós módszerről, és szeretném megpróbálni. A 77553311-es re gondolok.

Egy nap kb.kétszer lenne rá időm. A kérdésem az lenne, hogy szoptatás után kezdjem a fejést?

Ha mindkét mellemből fejek, akkor biztosan elég lesz majd a babámnak az evésnél, ha előtte már lefejtem?

Egy nap a kétszeri fejésnél majd a tejet össze lehet önteni, és úgy eltenni a fagyasztóba?

Hány napig alkalmazzam ezt a tejszaporítós módszert?

Kicsit sok lett a kérdésem, de nagyon köszönöm aki időt szán rám a válaszával!


2010. júl. 31. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam hogy mindig három óránként váltogattam a mellet.Ha a jobból szoptattam szoptatás után kifejtem kézzel ami még benne maradt és mivel nekem másfél óránként szopott a pici újra arra tettem vissza .Utána újra kifejtem és ha letelt a három óra jött a bal mell.Mindig tedd hűtőbe amit lefejtél és még aznap amit lefejsz nyugodtan öntsd össze 24 órát lehet tárolni a tejet a hűtőben.

Én kipróbáltam a teát nekem fájt a hasa a picinek ha nagyon kevés volt a tejcsi ittam alkoholmentes sört az segített.De abból sem szabad sokat mert a szénsavtól is fájhat a baba hasa.Próbálj meg minél több vizet inni az sokat segít én mindig ittam egy pohárral mielőtt leültem szoptatni.Amúgy hamar beáll a kereslet kínálat.Amint beállt én már nem fejtem mert elég időigényes és a tejcsit is csak hat hónapig lehet tárolni fagyóba .Fel soha nem használtam őket csak vésztartaléknak voltak a fagyasztóba .Remélem segítettem ha valami még érdekel írj :)

Egy 15 hónapos lány anyukája aki még mindig cicizik :)

2010. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, úgy fogom tenni, ahogyan te is!:-)

Én is csak most az elején szeretném, hogy legyen tartalék ha bármi miatt kellene majd később.

További szép napot neked! :-)

2010. júl. 31. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!