Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan/mivel tudnám szaporítan...

Hogyan/mivel tudnám szaporítani a tejem?

Figyelt kérdés
homeopátia,szoptatós tea megvan.
2011. ápr. 19. 15:04
1 2
 1/13 xStefix ***** válasza:

1. Igény szerinti (gyakrabb) szoptatás, esetleg fejés.

2. Elég folyadék.

3. Elég pihenés.

Nekem ez a "szentháromság", ami mindig bevált. A többi ezeken túl, felül jöhet, ha szükséges, de ezeken legyenek meg mindenképp.


Megjegyzés: Egyszerre csak egyféle szaporítót használj, mert esetleg gátolhatják egymás hatását.

2011. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, a pihenés alatt mit kell érteni? Fontos aludni (kivéve éjszaka, mert akkor alszom), csak mondjuk nappal ha azzal foglalkozom, ami jól esik, az már pihenés?
2011. ápr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Most próbálom a Karamalz 0%-os sört. Német maláta ital. Úgy érzem egész jó hatással van!

A linket nekem is ajánlották:

[link]

2011. ápr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 xStefix ***** válasza:

A pihenés elsősorban alvást jelent, de mindenképp fizikai "inaktivitás" legyen, leülsz, pihizel vagy elfekszel. A kikapcsolódás, pl. hobbitevékenység (olvasás a fotelban) a tejtermelésre direkte nincs javító hatással, mert ez is plusz energiát éget, még ha keveset is. Hacsak nem úgy, hogy lelkileg nyugtat, oldja a stresszt és ez nyilván jó. :)

Az alvás, fizikai nyugalom azért fontos, mert ekkor magasabb a prolaktin hormon szintje, ami a tejtermelésért felel. Ezért szoktuk javasolni, hogy lehetőleg nappal is aludjon/pihenjen az anyuka, amikor a baba is alszik, ne csak éjjel.

2011. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a homeopatianak semmi ertelme, higitasokkal dolgozik, es mire oda jutsz, hogyiszol valamit, egy dl folyadekban, csak par molekula marad... De te tudod, en ezt tanulom, szoval ezert tudom. Ha azt szeretned, hogy tobb tejed legyen, ajanlom a testkontrollt.

Lenyege: ehgymorra csak gyumolcs, es delig is csak ezt ehetsz. Utana meg amikor eszel valaszd szet a feherjet a szenhidrattol, igy konnyeben fogsz tudni emeszteni.

Ha erdekel nezz utana.

Sok sikert!

2011. máj. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 xStefix ***** válasza:
Előző, mit tanulsz?
2011. máj. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
farmakobotanikat. A homeopatia sikeres gyogyitasai mogott nem a jol kivalasztott anyag hatasa all, hanem a placebo hatas.
2011. máj. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 xStefix ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, szerintem ilyet kijelenteni túlzás.
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ja, akkor ezek szerint a 2 hónapos gyerekem is tudja, mi a placebo, mert nála IS használ...
2011. máj. 3. 16:29
 10/13 xStefix ***** válasza:

:)

Az én 3 évesem köhögésére is nemegyszer volt már jó a Stodal.

2011. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!