Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy tudnám szaporítani a...

Hogy tudnám szaporítani a tejem? Nem szopik a babám csak fejek és úgy kapja.

Figyelt kérdés
Mikor majdnem elapadt a tejem akkor csak 20-20 milit tudtam lefejni.kb 3 hét alatt eljutottam oda hogy most kb 100-120 jön le a kettőből.de ez nem elég a babámnak. 3-4 óránként fejek de több sose jön le,úgy látom hogy erre állt be.mit csináljak?11 hetes a babám
2011. jún. 3. 08:02
 1/9 anonim ***** válasza:
szia én is így vagyok csak mi 6 hetesek vagyunk nekem nap közbe elég de este már pótólni kell.próbáld ki hogy iszol napi 1 pohár sört.tegnap este ittam egy picit és reggelre több lett a tej.remélem tudtam segíteni.
2011. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fúúú,pont így voltam!!!Ugyanígy.Nekem napi 670től nem jött több.Most megtanult szopizni,de a napi 100-150 ml tápszer kell még.Nekem is beállt ezek szerint,szedek én már mindent,de nem több:(

A tied miért nem szopik?

2011. jún. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sziasztok.azért alakúlt így mert mikor elment majdnem a tejem akkor a lefagyasztott tejet cumisűvegből kapta meg. meg akkor elkezdtem tápszerezni,de mára már csak napi 50-max 100 mili tápszert kap csak.de van olyan nap hogy semmit.egyedül hajnalban szoptatom.de így olyan rossz hogy mindíg épp hogy kicentizzük a mennyiséget. A sört próbáltam almalével,az ízével nemis lenne gond,de a buborékoktól hányingerem lett és nem birtam meginni. várok megoldásokat még.köszi a válaszotok
2011. jún. 3. 08:39
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és az lemaradt hogy cumizavaros lett és nem fogadja el a cicim
2011. jún. 3. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Én urticát szedek ricinussal,még várom a hatást,de segített,mert több van.Nem elég még,de javult a helyzet.

Az én fiam sem fogadta el a cicimet,aztán 1x csaK MEGPRÓBÁLTAM ÉS ELKAPTA!!!!Próbálkozz azért,hátha megint ő is ráharap:)

2011. jún. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha fejsz/vagy szotatsz,akkor is a legjobb szaporító a gyakoribb inger!Szóval fejd sűrűbben, másfél kér óránként max 3-4 nap és több lesz!


Az én lányom is cumizavaros lett,mert nekem sem fogadta el a mellem, mert nekem meg nagyon erős volt a tejleadóreflexem!Szopitanácsadó segített! :)

4 hetes már jött és mutatott egy csomó mindent, így 8 hetes korára teljesen vissza tudtam szoktatni a mellemre!

Nagyon fontos volt a türelem a kitartás, és a sok támogatás amit a férjemtől kaptam!


A megfelelő pozíció volt a lényeg, így én azt javaslom,hogy minden étkezéskor próbáld meg mellre tenni!Hihetetlen pózokban!Semmiképp sem a megszokottban!Így a szokatlennel lehet hogy át tudod "verni"!


Amúgy azok alapján amiket írtál, arra gondolok hogy nálatok is aza baj, hogy erősen jön a tej a cicidből!Mert ha hagyja hogy hajnalban megszoptasd, akkor ez lehet a gond!Mert hajnalban mivel mi is alszunk,laejed a melled, lassabb a testünk, így a tej is lassabban jön!

Mikor kifejed a melled akkor tedd mellre, mert akkor már gyengébb a reflex!és amennyire tudod legyen a babaád függőleges helyzetben!Mi úgy is próbáltuk hogy én hanyatt feküdtem,és őt meg rámfektettük,mert azt mondta a szoi tanácsadó akármilyen gyorsan is jön a tej, azért nem szökőkút :)


Ztána az vált be, hogy minden szopi előtt fejte 50-100 milit (két tejleadóreflexnyit) és utána szopi!Így tejem annyi volt hogy csak na , és ő is szép fokozatosan visszaszokoott!


Próbáld meg, vagy írok elérhetőséget a szopitanácsadóhoz, ha szeretnéd!


Másfél éves szoptató kisláyn anyuja

2011. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kedves utolsó te merre laksz,ki ment hozzád a szopi tanácsadó.én is küszködök nekem is cumi zavaros bekapja de nem szívja csak cicizik rajta.fél óra alatt 25 szív ki.
2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Egerben! Tóthné hasilló Annamária ANI jött hozzánk!Ő is egri,és mi azóta is havonta találkozunk!Már 17 hónapja minden hónapban!Ő tart ilyen szoptós anyacsoportot, oda járunk!De telefonon és neten (emailban9 is rendelekésre áll! :)

Ti merre laktok?Esetleg Ani tud ajánlani, valakit a környéketeken! :)Vagy segít neten

2011. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
plusszban még a görögszénamag-teát tudom ajánlani, vagy More Milk kapszuláról hallottam, hogy jó, mert abban is ez a növény van
2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!