Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha saját döntésből nem szeretn...

Ha saját döntésből nem szeretném szoptatni a babámat ír fel nekem a nőgyógyász gyógyszert ami elapasztja a tejemet?

Figyelt kérdés

Vagy próbálkozzak elöször hideg borogatással és kevés fejéssel?


A "miért nem akarsz szoptatni? " válaszokat lécci ne.


2020. nov. 10. 18:01
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Felírja, szólj neki nyugodtan.
2020. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%
Igen felírják
2020. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem dokija válogatja, mert annak is vannak ám mellékhatásai, és lehetnek durvábbak, mintha csak nem szoptatsz és magától elapad, ha egyáltalán lenne. Egyszerűbb hát rákérdezni, mint találgatni.
2020. nov. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem borogasd előbb, a mellèkhatàsok miatt.
2020. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
13%
Gondolom pcsvel szültél.
2020. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Nem. Természetesen szültem. Igen tudom az az általános vélemény, hogy ha nem akarsz vagy nem megy a szoptatás akkor csak kényes szar anya lehetsz. Ez van már nem érdekelnek az itélkezők.
2020. nov. 10. 19:22
 7/42 anonim ***** válasza:
59%

Ne is foglalkozz senkivel sem. Pláne ne a szoptanácikkal.

Borogasd és keveset felj. Ha nem apad, akkor doki.

2020. nov. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
71%

Mi köze a program császárnak a szoptatáshoz? Egyáltalán mi a baj a császárral hogy felmerül egy szoptatási topicban mint szitokszó?


Mamaszauruszokkal nem szabad törődni. Úgy csináld ahogy neked jó.

2020. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Szerintem azért emlegették itt a császárt mert arról is szoktak olyat mondani, hogy az könnyű. A kórházba volt velem egyszobába egy császáros anyuka. Nem cseréltem volna vele, fájt mindene rendesen.
2020. nov. 10. 19:46
 10/42 anonim ***** válasza:
45%

En is természetesen szültem. Sőt 33 órát vajúdtam is. Na ezt kapd ki kedves 6 és mégsem szoptattam.

Kérdező. Először próbáld, hogy piciket fejj. Én fejni akartam a babamnak, de nekem annyira kevés tejem volt alapból, hogy hiába fejtem rendszeresen 3 hónapos korára el is apadt. Ha nem fejem rendesen akkor szerintem egy hónap alatt nem lett volna. Szerintem a hormon bombát csak ha nem apad akkor.

2020. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!