Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a fenétől van folyton...

Mi a fenétől van folyton eldugulva egy-egy tejcsatornám?! Más is szenved ettől?

Figyelt kérdés
Mire elmúlik az egyik mellemben,addigra előjön a másikban,és szinte folyamatosan kínlódok vele.A bimbómon látom melyik csatorna van eldugulva, mert az egyik kivezetőnyílás már gombostűfejnyi és fehér.Legutóbb is ilyen volt,és végül abból indult meg a tej.Mit lehet ez ellen és ezzel tenni?
2010. aug. 12. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is problémát okoz az egyik mellemben kéthetente eltömődő tejcsatornám. Sajnos már két hónapja kínlódok ezzel, fejem, melegítem, sokat szoptatok abból a mellből, de legtöbbször jól becsomósodik és irtóra fáj. A mellbimbómon el nem múló sárgás fehéres pötty van.

Legutóbb vettem homeopátiás szert és az utóbbi két csomósodás alkalmával hamar segített, a szer neve: Bryonia Cretica 9 ch. Olyan 600 Ft. körül van és naponta 3x5 golyócskát vettem be. Egy próbát megér...

2010. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tejkő,keress rá,már fáradt vagyok hozzá.:)
2010. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hűűűű,köszi mindkettőtöknek.Veszek ilyen homeós bogyót.Mikor kell elkezdeni szedni,ha már érzem,hogy jön a csomó? És azért ez a tejkő...nem hangzik valami jól... sőőőőt
2010. aug. 13. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Én akkor kezdtem el szedni, mikor éreztem, hogy csomósodik a mellem. (5 bogyót, naponta 3x, 4x )Tehát nem szedem állandóan. Nekem órákon belül sajnos fájdalommal is jár...

A második válaszoló írta hogy tejkő, lehet, én is rákerestem már a neten, de még nem vettem észre, hogy bármilyen kemény képződmény lenne a tejcsatornában, pedig rendszeresen fejek is. Ettől függetlenül elképzelhető hogy az.

Nekem ez a homeos bogyó segített, csak nem szaban előtte-utána 30 perccel enni-inni, illetve egész nap tilos mentolos dolgot szopogatni, a fogkrémet is váltani kell, ha mentolos. Én olyankor epres gyerekfogkrémet használok, de a patikában lehet kapni direkt homeos fogrémet is.

2010. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nekem volt tejkövem,szerencsére csak egyszer.Nagyon pici,nem lehet érezni,h kemény,tulajdonképpen csak azt veszed észre,h eldugult egy tejcsatorna.Én egy kád a meleg vízben ültem és masszíroztam-érezhető volt,ahogy csak a mellem egy része durrant be-,és egyszer csak látni lehetett egy picike fehérséget a tejcsatorna kivezetésénél,az kijött,és akkor kiömlött a tej,pillanatok alatt.
2010. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!