Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A 8,5 hónapos kisfiam úgy...

A 8,5 hónapos kisfiam úgy tűnik el akarja magát választani. Mást is ennyire megvisel ez, mint engem?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok tejem, de eddig még napi 5x szopott, most meg szinte csak félálomban hajlandó.. Nem fogadja el se pohárból, se üvegből. Sírok esténként az ágyban, mint a sz@ros gyerek, engem ez olyan mélyen érint.. Két dolog volt, amihez feltétlenül én kellek:a szülés, meg a szoptatás, most meg már..
2010. aug. 21. 15:02
1 2
 11/14 xStefix ***** válasza:
Hát akkor én is csak azt tudom mondani, hogy bizakodj! Ha az eddigieken túljutottatok, akkor remélhetőleg ezen is sikerül, akkor is, ha ez kicsit más! :) A szopi pedig zakatoljon, amikor csak igénye lesz rá. (Ha engedi, kicsit lehet bíztatni is.)
2010. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy megy a szopi? :)

2010. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed, visszaállt valamennyire (4x szopik kb egy nap), de sajnos a fejés ellenére is úgy veszem észre, h jóval csökkent a tej mennyisége:(. Viszont megindult a fogzásunk, egyszerre 3 foggal!!!!!! Ez most megint visszavetette kicsit a szopis kedvét.. Mindenesetre örülök, h nem választódott el, hanem egyenlőre megúsztuk ennyivel. Köszi annak, aki velem együtt ezért szurkolt!:) Van/volt vkinek már úgy a kicsije, h a bal felső foga bújt elő legkorábban?
2010. aug. 29. 21:13
 14/14 anonim ***** válasza:

Szuper!

A fogzás nekünk is csinált hullámvölgyeket, de túl lesztek ezen is!

Nekünk alsó jött elsőnek, de pár nap múlva jött a felső is.

2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!