Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy el akarja magát...

Lehet, hogy el akarja magát választani?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos, már csak reggel és este szopizik. Reggel kiszívja mindkét cicit, de 3 napja este nem hajlandó cicizni! Kiegészítésként már régóta kap tápszert is este, bár keveset iszik csak meg belőle. 120 ml készítek neki szopi után, amiből olyan 80-at szokott meginni. Ma, úgy hogy alig szopizott, kb. 100 mili tápszert evett meg. Akkor az esti szopinak már annyi? :(
2011. jan. 17. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem változtak az esti szopi körülményei, ha épp nincs áttörőben lévő fog, vagy egyéb más zavaró tényező, akkor a kicsid lehet, hogy tényleg a tápszert választotta estére. Én azért még kínálgatnám, hátha... esetleg más pózban, más helyen próbálni..

Én kisfiam 14 hónapos, nemrég hagyta el a déli szopit, ugyanígy egyik napról a másikra, már csak este-reggel van nálunk is. Viszont ő is kezd nyűgösködni a reggeli szopinál, szerintem még pár hét. :(

2011. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 hónapos volt a kislányom, mikor egyik napról a másikra azt vettem észre, hogy beleszív egy picit a cicibe, majd megharapja...beleszív, megharapja. Ilyenkor elvettem tőle és újra próbáltuk. Ez így ment egy hétig-aztán már elfordította a fejét. Ő is kapott már kiegészítést egy hónapja. Sajnáltam, de azóta se szopik. Most lesz egy éves, így lassan átállunk a tejre.
2011. jan. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát sajnos most este sem volt hajlandó szopizni. A reggeli remélem még marad egy darabig.

Köszönöm a válaszokat!!

2011. jan. 18. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!