Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szeditek a "terhesvitamint"...

Szeditek a "terhesvitamint" (Gravida, Elevit, stb. ) a szoptatás alatt végig?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi, hogy aki 6 hónapos kor után is szoptat, amikor a baba már mást is eszik, szed-e még ilyen vitamint és mennyit (felet, egészet, naponta, kétnaponta)?

Most lesz 8 hónapos a babám, de azt hiszem, egy kicsit egyoldalúan táplálkoztam az utóbbi időben és nem akarom, hogy a szoptatás lássa kárát. Sokáig szeretném szoptatni még.


2008. dec. 11. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan szedheted a vitamint! Neked is jót tesz és a kicsidnek is!

Szoptasd is csak, amíg csak tudod!!!

2008. dec. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed ha nem én mikor szedem az Elevitet sokkal több a tejem ezt figyeltem meg és sztem a neked is és a babának is jobb tőle!Mindenesetre ártani nem ártasz!Üdv:2,5 hónapos kislány anyukája
2008. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem azt mondta a dokino szoptatas vegeig kell.

en most még csak terhes vagyok, hipp natalt iszok, amikor megszületik a manóm, akkor váltok a hipp szoptatós vitaminra.

2008. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan szedheted, nem fogsz ártani vele.
2008. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. dec. 15. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!