Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha 1-2 etetést tápszerrel...

Ha 1-2 etetést tápszerrel oldanánk meg, az még nem baj, ugye?

Figyelt kérdés

Alapvetően anyatejes a babánk, viszont az éjszakai/hajnali ébredései miatt kezdek olyan lenni, mint egy zombi.

8 és 9 között alszik el a lányunk, hajnal 1 és 2 között ébred először, hogy éhes. Utána pedig 5 és 6 között újra. 3 hete nem aludtam egy jót, férjem is felkel velünk ilyenkor, őt egyáltalán nem viseli meg. Emiatt mondta, hogy az éjszakai etetéseket átvállalja szívesen. Viszont nem szoktam fejni, nem lenne annyi tejem, hogy egyen is a baba + az éjszakai etetésekre is legyen fejve tej.


Emiatt gondoltunk a tápszerre, hogy éjszaka azzal oldanánk meg, vagyis a férjem azzal oldaná meg. Így működhetne a rendszer, nem?


2022. dec. 16. 07:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
66%
Persze, mindent lehet. A gond akkor lesz, ha utana nem fogadja el a cicit, mert annyival egyszerubb a tapszeres uvegbol nyelni, a szoptatasnal meg dolgoznia kell. Hany honapos?
2022. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
3 hetes. Mióta megszületett, nem alszunk. 😅
2022. dec. 16. 07:33
 3/40 anonim ***** válasza:
55%
Jó hamar meguntad.
2022. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Köszi a megértést, bár nem igazán saját döntés, mennyire érzem mosott 💩nak magam 2 éjszakai ébredés után.
2022. dec. 16. 07:36
 5/40 anonim ***** válasza:
70%

2? 2 ébredés és meg vagy halva? Mi lesz ha 100szor kel a foga miatt?

Ha nem akarsz sokáig szoptatni akkor add nyugodtan a tápszert. Majd cumizavaros lesz meg elapad a tejed és egy gonddal kevesebb

2022. dec. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
Én gyerek nélkül is ennyit alszom vagy kevesebbet. 6 körül meg megyek dolgozni. Próbálj meg nappal aludni plusszban, lehet az is segítene.
2022. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Igen, a férjem is így van, hogy ő kevesebb alvással is működőképes. Én a baba előtt éjjel azért 8-10 órát aludtam egyben, szóval nekem ez nagy váltás.
2022. dec. 16. 07:55
 8/40 anonim ***** válasza:
54%
Mi így csináljuk. Felváltva kelünk fel, mert semmi értelme hogy mindketten keljünk vagy csak én. Mi az anyatejet kapjuk az anyatejgyüjtő állomásról, de éjszakára már nem jut belőle. Napközbe szoptanítóval kapja, este pedig cumiból. Nem lett cumizavaros, pedig születésétől így kapja, mert én az intenzíven voltam, valahogy etetniük kellett a kórházba
2022. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanúgy fel fogsz ébredni, mert a melleidet feszíteni fogja a tej. Amikor pedig meghallod a baba sírását, el fog kezdeni folyni. Nem véletlenül találta ezt így ki a természet.

Ha gyereked van, évekig tartó nem alvással számolj. Ez ilyen. És a tápszer se fog rajta segiteni, mert lehet millió egyéb gondja is.

2022. dec. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
89%

8, mázlid van.

Másnak kevesebbtől is cumizavaros lesz.


Kérdező, éjszaka termelődik a legtöbb tej. Ha azt tápszerre váltod, valószínűleg mennyiség gondjaid lesznek.

Ha nem bánod, hajrá.

2022. dec. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!