Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El fog menni a tejem 5 hetesen?

El fog menni a tejem 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Ketsegbe vagyok esve

5 hetes a babam es gyonyoruen ment eddig a szoptatas

Most kb 1 hete alig-alig eszik, nem tudom pontosan mennyit nem sose meregetem, szepen hizott eddig akkor minek merjem

Elkezdett kevesebbet lenni cicin mondom ramerek h csak gyorsabban eszik v tenylegesen kevesebbet is ht kevesebbet van h 40 ml-t sziv csak ki. Hozzateszem beteg elkapott vmit a noveretol es tiszta takony lehet azert nem bir tobbet enni

Hogy ezert v masrrt de elkezdett apdni a tejem, ket cicibol max 60 ml tejet tudok kifejni es nem javul egyszeruen

Mitevo legyen?:(((

Nem tudom tobbszor mellre tenni csak max fejni mert o nem komfortcicizik. Ha nem ehes nem eszik sot most olyan mintha sose lenne ehes alig akar enni 3 orankent is nemhogy surubben


2022. dec. 17. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nyilvan leszivom neki jajj ne nezzetek mar hulyenek🤦🏼‍♀️
2022. dec. 17. 16:02
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért az nem úgy van, hogy ha átmenetileg kevesebbet eszik, akkor menthetetlenül elapad az egész. Majd meggyógyul, megint éhesebb lesz és többet kéri, akkor szaporodni fog. Legalábbis a legtöbb esetben így működik, nálam is. Sőt, olyan is volt a környezetemben, hogy a már alig szopó másfél éves a nyári melegben újra rákapott az anyatejre, és átmenetileg nem is nagyon evett szilárd ételt.


Ha mindig megkínálod, szoptatod ha igényli, pláne ha még fejsz is, amennyit tudsz, akkor nagyjából megtetted, amit tenni lehet, és nem valószínű, hogy elapadjon.

2022. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ä #6 nem tudom, miért van lepontozva, nyilván van ilyen is - de nem előzmény nélkül. Remélem, kérdező, neked nincs ilyen buta sógornőd, ha mégis, ne foglalkozz vele.
2022. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De pont ez a lenyeg csak vmiert nem megy at senkinek… nincs nala ilyen h tobbet ker. Szuletese ota sose evett gyakrabban 2,5-3 oranal. Hiaba kinalom meg kikopi. Nem egy sulthal a gyerekem akinek ha belogatom a szajaba a csalit rakap akkor is ha nem is ehes…
2022. dec. 17. 21:20
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig más módszer nincs.

Most fejjél amennyit csak tudsz, esetleg bízd meg a párod, hogy helyettesítse a kicsit.

Aztán, ha rendbe jött, majd kér ő is többet, csak győzzed majd adni neki.

2022. dec. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Felfogtuk, és szerintem teljesen releváns, hasznos válaszokat kaptál, de úgy tűnik neked sem megy át a lenyeg. Akkor kérdezd a vedonot, gyerekorvost, vagy olyat, akiben megbízol.
2022. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!