Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek az egyik mellében...

Akinek az egyik mellében mindig jóval több tej volt, annak a szoptatás abbahagyása után is megmaradt a méretbeli különbség?

Figyelt kérdés
A jobb mellemben mindig legalább 2x annyi tej van, mint a balban, s méretre is látványosan nagyobb. Ez a szoptatás abbahagyása után is így fog maradni? Tapasztalatok?
2010. okt. 2. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, szoptatás után is meg fog maradni a méretkülönbség.
2010. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alapból sem egyforma a testünk jobb és bal fele.Nekem is mindig több volt/van a jobb mellemben:)Szopi után azért korrigálódik valamelyest a két mell:)Nekem legalábbis így volt a két nagyobb után.A kicsi 9 hónapos,Őt is sokáig szeretném szoptatni és remélem kb.vissza áll majd a méret:)
2010. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Ezt tapasztalatból mondod? Neked megmaradt a méretkülönbség?
2010. okt. 2. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első szoptatás alatt is több volt a jobb cicimben,de szoptatás után nem maradt szembetűnő a dolog,csak annyira,mint terhesség előtt,mert már akkor is volt egy pici különbség a kettő között.Most a második szoptatás alatt is több benne a tej,de ha teljesen üresre fejem mindkettőt,szinte egyforma lesz.Biztos több a tejmirígy a jobban,azért is a pici méretbeli különbség.
2010. okt. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én két hónapja hagytam abba a szoptatást, és már majdnem egyformák... :) melltartóban egyáltalán nem látszik a különbség amúgy. Ja és az utolsó négy hónapban már csak a balt használtuk, a jobban teljesen elapadt a tej.

2010. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyobb maradt az egyik egy kicsivel! Nem feltűnő de azért én látom:-)
2010. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik cicimben sokkal több tej volt, mint a másikban. Már lassan két hónapja abbahagytuk, s maradt egy pici különbség. De alapvetően nem egyforma a két cici. Így szerintem csak én látom már a különbséget.
2010. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!