Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen káros hatásai vannak a...

Milyen káros hatásai vannak a szoptatás alatti alkoholfogyasztásnak?

Figyelt kérdés
Neha egy pohár bornak, sörnek nincs káros hatása, de ha valaki mondjuk havonta többször megiszik nagyobb mennyiséget, pl. egy üveg bort, és úgy szoptat, hogy nem feji le, nem vár, akkor a gyerekének milyen károsodása lehet a későbbiekben? Van olyan ismerősötök, aki rendszeresen fogyasztott alkoholt szoptatás alatt, és a babájának baja lett?
2023. jan. 18. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm pálinkázott szoptatás alatt. A gyereke SNI-s, beszéd- és értelmi fogyatékos lett. Hogy ez okozta-e, már nem fog kiderülni, de az biztos, hogy egészségesen született.

Én nem kísérleteznék.

2023. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, mert szeretnék iszogatni szoptatás alatt, csak érdekelt, hogy van-e bizonyítottan káros hatása, vagy ismertek-e valakit, akinek a gyereke így járt. És igen, abba nem gondoltam bele, hogy nyilván ilyen kísérleteket nem csinálnak.
2023. jan. 18. 15:21
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Régen - kényszerből - adtak a babáknak pálinkás kenyeret, hogy aludjanak. Meg ópiumot. Bölcsőde-óvoda hiányában. Szóval lehet, hogy valamennyi adat van, de kettős vak tesztet embercsecsemőkön biztosan nem végeztek.
2023. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

3-as!

A tej a mellemben van! Szétdurran, akár begyullad, ha nem szoptatok időben.

2023. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!