Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellszívót mindenképpen kell...

Mellszívót mindenképpen kell használni vagy nem fontos?

Figyelt kérdés
2023. febr. 3. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt nem volt rá szükségem. Nem fejtem 1x sem.
2023. febr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2x azoptattam 1-1 évig. Sosem használtam
2023. febr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenórás terhes vagyok, én egyelőre nem vettem. Ha mégis szükség lesz rá, SOS-ben veszünk.

Olvastam, elég sokan megveszik előre, potyára. A Marketplace is tele van egyszer vagy egyszer sem használt eladó darabokkal.

2023. febr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,ha nem muszáj én se veszem meg mert lehet csak fölösleges pénzkidobás lenne
2023. febr. 3. 11:15
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előre felesleges megvenni. De én pl. használtam, sok tejem volt, az elején nem is ment jól a szoptatás, bekeményedett a mellem, rendesen le tudtam szívni vele, aztán utána egy ideig tudtam tejet is eltenni.
2023. febr. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

En hasznaltam es elore megvettem, a korhazba is bevittem. Nagyon jol tettem, nekem kellett.

De igen, ez lutri. Vagy kell, vagy nem, elore nem lehet tudni. Tolunk sajnos messze van a bababolt, szoval az nem jatszott, hogy csak ugy elugorjak erte majd szules utan.

Rendelni lehetett volna, de az is legalabb 3 munkanap, mire megerkezik, addigra lehet a falat kapartam volna, mert a tejem beindult, de a babam nem tudta hatekonyan szivni az elejen, sokat szenvedtunk ezzel, ezert nagyon jol jott a mellszivo.

2023. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fontos..
2023. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Összesen 3 évig szoptattam ket gyerekemet. Kézzel fejtem, amikor kellett.
2023. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Eleinte én sem akartam venni, de végül nagyon örültem, hogy beszereztünk egyet használtan még a baba születése előtt. Nem azért mert nem volt tejem, hanem pont azért, mert belövelléskor nagyon sok lett hirtelen, és muszáj volt két szopi között fejnem. Ez hetekig eltartott. Utána is hasznos volt egyébként, mert ha el kellett mennem valahová, a babámnak tudtam lefejni tejet.
2023. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!