Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Más is van ilyen helyzetben?

Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Babám 2 hetes lesz 7.én.

Kezdődő sárgaság miatt azt tanácsolták szoptatás mellet tápszerezzek is. 30 perc szoptatás és ha még éhes akkor tápszerrel egészítsem ki. Külföldön elek nem tudom otthon hogy van ez.

A sárgaság javult . Viszont mostmár próbáltam csak szoptatni , de olyan sűrűn igényli hogy nem bírom fizikailag. Van hogy egy óráig is szopik majd 45 perc után éhes és megint szopik 25 percet vagy csak 15-10 percet de nagyon sűrűn . Nem alszik tovább 1 vagy 1,5 óránál többet de általában 1 órát . Ujra adtam neki tápszert szopi után de nagyon sokat megeszik abból is. Nem értem hova fér el 🙈 de utánna alszik 3-4-5 órát is akár.

Bűntudatom van ha tápszert adok neki és nem cicit. Sírtam is miatta de nem bírnám ezt sokáig hogy nem alszok. Nagyon aggaszt és bánt. Bárki van így mint én ? Nyugtassatok meg mert már nem bírom 😢😢😢😢😢 annyira bánt de muszáj vagyok.


2023. febr. 5. 19:26
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Először is nincs hideg a lakásban 😅

22 ° mindig megvan mert szereti a meleget + takaró is van rajta és hálózsák már a kórházban nagyon megszokta ott 25 ° volt folyamat. Amint hűvösebb van nem is tud aludni. Szoptatás után sokszor a mellkasomon alszik nagyon szeretek én is vele lenni amennyit csak lehet érezzem a közelségét. Tudom hogy erre is szüksége van. Meg is adom neki.

2023. febr. 6. 13:49
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a büfiztetèssel, pelenkàzassal feleslegesen keltitek fel. Màskorra kène a pelusozast időzìteni, hacsak nem kakis. Büfiztetès nem muszàj. Ha van elèg tejed, akkor felesleges a tàpszer, nem teszel jòt vele a picinek.
2023. febr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én éjjel nem büfiztetek, és ha nem kakilt, nem is pelenkázok. Eszik, ha végzett, a vállamra teszem egy pár percre, és utána teszem le. Ha azalatt büfizik, akkor jó, ha nem, akkor nem. Feleslegesen nem ébresztem fel. Szerintem is felébreszted a büfivel meg peluscserével. Próbáld meg ezeket elhagyni, és tényleg kb. 20 percet várni, mielőtt leteszed. Annyi idő alatt elalszik rendesen. Ha ömlik a tejed, akkor nem kellene pluszban tápszert adni. Valószínű a cumisüveg miatt nem szopizik hatékonyan. Én a helyedben inkább akkor azt próbálnám meg elhagyni, és szoptatni, ahányszor csak kéri. Fárasztó, igen, de hadd tanuljon meg hatékonyan szopni, és hadd állítsa be a tejmennyiséget magának. Sok sikert. :)
2023. febr. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbáljuk
2023. febr. 6. 20:26
 25/25 anonim ***** válasza:
Szó szerint ezen mentünk át mi is. Tedd hasra a kiságyban, a mienk onnantól kezdett normálisan aludni, addig ébredt 2 óránként. Legyen légzésfigyelő mellette természetesen.
2023. febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!