Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Újra fáj a szoptatás?

Újra fáj a szoptatás?

Figyelt kérdés
6 hónapos múlt a babám, egy hete fáj mind a két mellbimbóm, nem úgy mint a szülés utáni első hetekben, most elviselhetőbb sokkal de azért nem kellemes. Foga még nincs, se szájpenésze, most fog 3. hónapja megjönni de az előző két ciklusban nem volt ilyen gond. Ja és igény szerint kap cicit együtt is alszunk. :) Köszönöm ha tudtok valami tippet adni mi lehet a baj:)

2023. febr. 5. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet hormonális változás. Nem jött még meg? Terhes lehersz?
2023. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam akkor volt ilyen hogy elkezdett fájni, mikor tejkövet kaptam, nézd át alaposan a mellbimbódat.
2023. febr. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ebben a hónapban még nem, elvileg nem vagyok terhes még 5 nap van a menzeszig viszont egyik hónapban 24 napos volt a ciklus aztán 30 napos. Persze ha a 28-ik napig semmi akkor veszem is a tesztet biztos ami biztos alapon.

Ha esetleg tejkő akkor azt miről imerem fel?

2023. febr. 6. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress apró pici fehér pöttyöket a mellbimbódon, ahonnan nem tud, vagy nehezen tud ürülni a tej. Ha megnyomod, látni fogod, olyan mintha egy pici dugó lenne a tejcsatorna végén, emiatt fájhat ha ürül a mell.
2023. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Király vok de te is 2 válasza:
Véletlen szopatást olvastam
2023. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!