Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Neo citrant ittam és szoptatok?

Neo citrant ittam és szoptatok?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, éjszaka is úgy alszik vissza,hogy szopizik. Nagyon rosszul voltam ma, hiába vettem be gyógyszert, férjem mondta, hogy igyak forró italt és nem is gondolkodtam, megittam,es most esett le, hogy meg kellett volna néznem, hogy egyáltalán szabad e, de utólag már tök mindegy. Total idiótának érzem magam. Cici nélkül nem alszik vissza éjszaka, mit csináljak?

2023. ápr. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Megpróbálnám, hogy haa az apja megy be, nem alszik-e vissza cici nélkül, esetleg egy cumisüveg meleg tehéntejjel. Ha nem, akkor megszoptatnám, de máskor odafigyelnék.
2023. ápr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már másfél éves, én 1 tasak NeoCitran miatt annyira nem paráznék, főként ha az éjszakai visszaalvós szopit érinti csak. Többet meg nem iszol és kész.

Vegyél HerbalSwisst és dobj be mellé egy Panadolt, ha kell.

2023. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A neocitran hatóanyaga paracetamol, nem lesz semmi baja a kicsinek.

Legközelebb inkább igyál egy jó csipkebogyó teát, meg valami fejfájáscsillapítót ha szükséges.

2023. ápr. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3. Ha paracetamol volna, akkor nem lenne gond a szoptatás alatti használata.

A NeoCitran a paracetamol mellett tartalmaz fenilefrin-hidrokloridot és feniramin-maleátot is. Ezért nem használható szoptatás alatt.

2023. ápr. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

2 hónapos volt a 100% anyatejes babám, mikor covidosak lettünk.

Én orvosi utasításra ittam a neo citrant.

Háziorvos mondta, nődoki rábólintott.

Azóta eltelt 1.5év

2023. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!