Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha abbahagyom a szoptatast...

Ha abbahagyom a szoptatast tapszerre csereljek mindenkepp?

Figyelt kérdés

Van egy 9 es fel honapos babam. Anyatejes, de kb a 3. Honaptol kezdve mindig volt valami nehez a szoptatasban, azota en teljesen megutaltam, de kitartottam vegig.

Jelenleg 3x eszik napkozben mas etelt, a vizet is szepen issza. Eddig kb 3-4x szopozitott naokozben, este 1-2x .

De mostaban egyaltalan nem akarja elfogani sem este sem nappal a cicit, ordit, megfeszul, csak ragcsal.

Mit csinaljak? Nagyon elegem van a szoptatasbol, rendesen megkeseritette ezt a kisbabas idoszakunkat.

Ha most abbahagyom muszaj lenne tapszerrel kinalnom?( regebben probaltam egy nagyobb sztarjknal de abszolut elutasitotta)

Vagy megprobaljam rendes (pures) etellel kivaltani mind az osszes etkezest?


2023. máj. 3. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Igen
2023. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%
Napi fél liter tejalapú táplálás ajánlott, ez tápszer nélkül ennyi idősen nehéz, így szükséges a tápszer.
2023. máj. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!