Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatej alkohol gyorsteszt???

Anyatej alkohol gyorsteszt???

Figyelt kérdés
Friss az élmény, most jött szembe velem, hogy létezik ilyen. Vajon megveszi bárki? Mert aki iszik szoptatás alatt, azt szerintem pont nem érdekli, hogy mennyi kerül belőle a tejbe. Aki tart a hatásától, az nem fog inni...

dec. 14. 08:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

Attól még, hogy az embernek gyereke van, nem áll meg a szociális élet. BUlik koncertek, esküvők stb ugyanúgy vannak és bizony az ember jánya ha már 1 éve nem ivott a tehresség miatt, lehet, hogy rákívánkozik egy pohár bármire.


Annyiban korrigálnám az egiyk hozzászólót, hogy nemteljesen úgy megy mint a vérnél. A vérből ugyanis a máj előbb-utób blebontja az alkoholt, viszont az anyatejből nem, elvégre azt nem viszi át a szervezet a májon. Ezért sozkás az ivós est másnapján a tejet lefejni és nem a gyereknek adni. De egy ilyen tetszt nyilván ezt a tejet meg tudja nézni, hogy tartalmaz-e alkoholt, és ha nem, akkor yolo.

dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

11,

"Tévhit, hogy fejéstől fog kiürülni. Egyszerűen eliminálódik a tejből, ugyanúgy, ahogy a vérből is."

[link] [link]

dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ilyen kérdéseknek mi értelme? Megnyugvást szerezni,hogy igen,milyen utolsó felelőtlen anyák vannak,bezzeg mi itt gyakorikérdéseken…?


Szerintem inkább felelős dolog, ha valaki még le is csekkolja a tejét egy ilyen tessztel. Jó találmány,nem tudtam hogy létezik ilyen.

dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

2) "Mindenkire másképp hat, van, aki egy pohár akármitől aluszékony, lassul a reakcióideje"

Jaj, HAGYJUK MÁR. A legtöbb országban simán vezethetsz 1-1 pohár bor vagy sör után - Mo-n is csak azért vezették be a zéró toleranciát, mert itt képtelen volt magától mértéket tartani a nép.

Annyira szükségtelen és nonszenz ezen forgatni a szemedet, hogy jaaj, micsoda éDeSaNyA az olyan, aki megiszik egy pohár pezsgőt 😱

dec. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Wow nem is tudtam hogy van ilyen. Végre megihatom a meggyes sörömet amit hónapokkal ezelőtt kaptam 🤤
dec. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Jáj, csak az ilyen szentfazék szűzanyáktól kíméljen meg a jósors minden kismamát 🙏
dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenkire másképp hat, van, aki egy pohár akármitől aluszékony, lassul a reakcióideje"

Most azt hagyjuk is, mekkora barokkos túlzás egy pezsgős koccintáson így aggódni 🙄 De nem gondolod, hogy akinél netán igaz, hogy egyet is megérez, az gyerekvállalós koráig már tán csak kiismerte magát ezen a téren és tud aszerint dönteni? A maradék 90%-nal meg tényleg meg sem kottyan.

dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul életedben nem szoptattál, fogalmad sincs róla, de okoskodsz a semmin. 🤣 Az szép.
dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!