Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha utaztok autóban hogyan...

Ha utaztok autóban hogyan viszitek a lefejt anyatejet és hogyan melegítitek fel?

Figyelt kérdés
márc. 17. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nyilván hűtőtáskában kellene és cumisüveg melegítővel lehetne melegíteni.

De túl nagy macera, ezért a mellemben vittem csak tejet.

Másik gyerek tápszeres volt, azt könnyebb szállítani, mert elég helyben keverni.

márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy
márc. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Autóban menetközben cumisüvegből sem szabad etetni, mivel felrenyelhet.

Szóval meg álltok, előveszed a melled és megeteted belőle.


Vagy lehet vinni tápszert, ahhoz termoszban forró vizet, külön a "hideg" baba vizet és azt összelötybölni frissen. Ha anyatejet adnál neki cumisüvegből akkor már mindegy ha tápszert kap belőle, nem méreg.

márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy. Megállunk, és szoptatok. Ha csak fejve kaphat, akkor lefejném frissen. Így nem kell melegítgetni, tuti friss.
márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Sehogy. Én simán megszoptattam úgy is, hogy mindketten be voktunk kötve-gyerek kagylóülèsben, én közèpen- és picit előredőltem. Szerencsère nagyn ritkàn autòztunk, nincs sajàtunk. Nem gondoltam arra, hogyfèlrenyelhet, így utòlag inkàbb megàllnànk.

Mindenhova eredeti csomagolàsban vittem az anyatejet.

márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

"Én simán megszoptattam úgy is, hogy mindketten be voktunk kötve-gyerek kagylóülèsben, "

Halt már így meg gyerek, úgyhogy nem promótálnám.

Nem a tejtől fulladt meg, hanem az anyja nyomta halálra, mert épp akkor karamboloztak és így sokszoros G-vel nyomta az ülésbe a gyereket.

márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
Micsoda válaszok. Nem jön le,hogy a kérdező nyilván fejt tejre gondol,nem pedig szoptatásra? Ergo fejve kapja a gyerek. Erre írjátok,hogy megálltatok szoptatni.
márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem érint a kérdés, de a logikám azt diktálná, hogy cumisüvegben vigyem és autós cumisüveg melegítővel melegítsem fel.
márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Mélyhűtött tejet vinnék hűtő ládában és megnézném hol van olyan pihenő ahol betudnám dugni a melegítő a tejhez. Ha más nem biztos étkezde is készségesen segít.
márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%
Tápszert vittem. Ha nem volt biztos, hogy lesz hova elvonulni.
márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!