Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit esztek szoptatás alatt?...

Mit esztek szoptatás alatt? Egy napi menüre gondolok!

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém van, a lánykám nagyon jól tolerál mindent, így aztán bármit ehetek az első naptól fogva, semmitől se fájt a hasa. Igyekszem sok-sok zöldséges ételt készíteni mindenféle módon (hússal, töltelékként, rakva vagy csak párolva, salátaként, stb), sok fehérje tartalmú dolgot. A kenyeret, süteményeket nem igazán szeretem, így azt ritkán csinálok, főleg a család kedvéért.. Emellett még rengeteg levest eszem, szerencsére ez nálunk nagyon menő :), így minden napra jut valamilyen. Konkrét menüt nehéz írni, hiszen annyi féle lehetőség van...
2010. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ÉN ugyanazt mint eddig. van még két nagy gyerekem meg egy férjem, nem engedhetem meg magamnak a külön főzőcskét.
2010. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igyekszem minimum 2,5 liter folyadékot inni, ebből legalább fél liter tej, a többi gyógynövény-, vagy gyümölcstea és vízzel felesben higított gyümölcslé.

Rettentően kívánom az édességet, így azt sajnos sokat eszem, főleg csokit (ennek ellenére szerencsére eddig nem híztam, most 7 hónapos a fiam).

Tudatosan próbálok minden nap gyümölcsöt (alma, narancs, mandarin) és zöldséget (paradicsom, ubi, cékla, savanyú káposzta) enni. Mellette sokszor spenótot, sóskát; köretnek variálom a különböző gabonákat (hajdina, bulgur, köles, vadrizs, stb).

Amúgy nagyjából úgy táplálkozom, mint azelőtt, annyi, hogy a nagyon puffasztó dolgokat kerülöm (de pl lencsét, csicseriborsót csíráztatva már meg lehet enni, úgy nem puffaszt).


Éjszakára is mindig készítek az ágyhoz innivalót, eleinte egy liter is elfogyott éjjel, most már egy pohárnyi elég.

2010. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!