Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek az normális, hogy...

Szerintetek az normális, hogy 2 hónapos babám 2-2,5 óránként akar szopizni?

Figyelt kérdés
Ritkán bírja csak ki a 3 órát, éjjel viszont a 4 órát is.
2010. dec. 30. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
normális
2010. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha keveset eszik egyszerre akkor normális.Az én fiam 2 és fél hónapos, nap közben 4 óránként szopizik, éjjel egyszer eszik.
2010. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm kisfia is 2-2,5 óránként evett 4 hónapos koráig. Aztán átállt 3 órára, majd pár hét múlva 4 órára. Van ilyen baba, aki a gyakori evést igényli. 2 hónaposan pedig még picurka, szóval ne aggódj, normális, hogy így eszik. Majd fog ez változni.
2010. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ez a három óra nem más, mint jó kis statisztika. Egyszerűen badarság. Van olyan gyerek akinek megfelel, de a legtöbbnek legkevésbé sem. Az én fiam még 1 évesen sem szopizott ilyen ritkán. Az a normális, ha a gyerek jól fejlődik és jó kedvű, az órát nem olyan rég találták föl.
2010. dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért aggódtam, mert a gyerekorvos szerint így megterheli a pici vékonybelét.
2010. dec. 30. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:
második vagyok.Méred mennyit eszik?mert valószínű azért eszik gyakran, mert egyszerre nem eszik sokat.Az én babám elég sokat eszik egyszerre, így ha akarnék se tudnék 3 óránként enni adni neki.De hogyha ő így igényli, akkor valószínű éhes, és ha éhes, akkor nem lesz megterhelve, ne aggódj:)
2010. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a gyerekorvos sosem ivott meg 2 pohár vizet 3 órán belül?


kb. 1 óra alatt megemészti a tejet a baba, az után bármikor éhes lehet.


itt érdemes olvasgatni baba körüli kérdésekről:

[link]

2010. dec. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat, ezek az orvosok úgy be tudják paráztatni az embert.:)
2010. dec. 31. 11:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én babám ilyen idős korban volt, hogy még ennél is sűrűbben cicizett, szóval sztem teljesen normális. A szigorú 3 óránkénti evés az anyák kedvéért van kitalálva, mert a babák igénye sok esetben ettől eltér!
2010. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptasd, ahányszor csak igényli.
2010. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!