Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a legjobb stressz és...

Mi a legjobb stressz és szorongás ellen szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 28. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos, hogy mindig legyen elég időd pihenni. Ha nem hagy a baba, akkor vki vigye el sétálni 1 órácskára, hogy tudj v. aludni, v. magaddal foglalkozni. Jó, ha a család nem gyötör mindenféle hülyeséggel, hogy szerintük hogy kéne nevelned a picit. De a legeslegjobb: boldogság!
2009. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdőjelezed meg minden gondolatodat és cselekedeted.

Fordulj teljes éneddel a babához.

Gondold azt, hogy te vagy ő és mindened a mami.

Az előttem szólóhoz csatlakozva, - mindenképp igyekezz a pihenésre lehetőséget találni. Fogadd el a segítséget és bízz másokban, úgy mint magadban.

Sokat segíthet az a gondolat is, hogy nem vagy egyedül. Lásd magad előtt a szorongás perceiben, hogy rajtad kívül abban a pillanatban még sok sok kismama éli meg ugyanazokat a gondokat amiktől te is esetleg el vagy szomorodva.

Most semmilyen bogyót vagy gyógyteát ne szedj be!

2009. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pihenés. Cickafarkfű tea, vagy Sedatif PC- homeos bogyó.
2009. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
könnyű azt mondani,hogy gondolj a sors társakra,én hiába gondolok,attól még leszakad a karom,kialvatlan és éhes maradok....3 hónapos a fiam,napközben egyedül vagyok vele-fogzik és szinte le se lehet tenni.teljesen ki vagyok már merülve.és ha apa megjön,sajnos hamar visszapasszolja nekem.tehát teljesen átérzem a gondod,de attól még nekem nem jobb.már ott tartok,ha még egyszer "megszólal",inkább kimegyek az esőre de nem akarok már csak pihenni!És nyugodtan le lehet hurrogni,de csöppet ki vagyok fáradva
2009. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

20.57-kor válaszoló teljesen megértelek. Szerintem minden anya rájön hogy tőlünk nagyobb terhelést kibíró igásló nemigen van más a földön.

De mégis azt mondom nagyon kell szeretni minden pillanatot. Majd meglátod a három hónapos időszak fáradalmait elfelejted és majd a totyogó kisgyerek után szaladgálva sokszor fogsz arra gondolni, hogy akkor három hónaposan legalább ha letettem valahova ott maradt.

Most lehet hogy idegesítő lesz amit még mondok, de ha három évesen ovis lesz, te pedig éppen nem a munkahelyen robotolsz, hanem mondjuk szabin leszel, - na aznap tuti fogsz tudni lélegzetet venni.

Csak megértést és biztatást tudok mondani. Fel a fejjel és boldog babázást!

2009. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Szerintem minden anya rájön hogy tőlünk nagyobb terhelést kibíró igásló nemigen van más a földön."


😂😂😂


Jah, a háborúban harcoló katonák elbújhatnak egy fáradt anyuka mellett, mi?

Gyökér...

2022. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!