Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek fajt a szoptatas a...

Akinek fajt a szoptatas a szules utan, meddig tartott ez a fajdalom?

Figyelt kérdés
Illetve, mennyire fajt?
2011. febr. 1. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
maximum néhány napig fáj, ha kened krémmel, akkor rövidebb ideig (nekem nagyon fájt, de kentem krémmel és gyorsan túléltem...). amúgy ajánlatos még ilyenkor is minél gyakrabban mellre tenni a picit... plusz: hagyd, h szoptatás után a melleden maradjon egy kis anyatej (tehát ne mosd le), annak is gyógyító hatása van.
2011. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: tehát nekem ki is sebesedett a mellem. de most alaposabban átgondoltam a kérdést, és rájöttem, h attól függetlenül a szoptatás is fájt még utána egy darabig... addig amíg sikerült helyesen mellre tenni a picikémet (egy idő után pedig segíteni sem kell már őt, magától szépen el tudta úgy kezdeni a szopit, hogy az ne fájjon... így összességében kb 2 hétbe tellett míg szoptatás számomra kellemes időtöltést kezdett jelenteni... hozzáteszem nekem sajnos senki nem segített a helyes szoptatás elsajátításában, neten olvastam utána leginkább.
2011. febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
+1 dolog: az első 2 hétben a szoptatásnak az első pár perce volt csak fájdalmas (de az nagyon), utána már nem (annyira).
2011. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 hónapig minden szopinál majd kijött a szemem a fájdalomtól. Összeszorított fogakkal szoptattam. Az első percek voltak a legrosszabbak. Aztán 1 hónap után elmúlt, és csak bizsergető érzés maradt utána.
2011. febr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekem is kb. 1 hónapig tartott, mire beedződtek a mellbimbóim. Nekem is a szoptatás eleje fájt, de összeszorított foggal valahogy túl kell élni.
2011. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem ha fájt is az elején úgy mint a többieknek, mostanra már nagyon nagyoooon szeretek szoptatni, csodálatos dolog szerintem! Szóval, fel a fejjel!!!
2011. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első 2 hét borzalmas amikor "rácsatlakozik"

Nekem utána jól esett.Megérte az első 2 hét szenvedés.

2011. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Akkor osszeszoritom a fogam es varok:) Biztos vagyok benne, hogy jobb lesz!
2011. febr. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!