Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 hós néha csak 70-eket...

2 hós néha csak 70-eket eszik, az nem kevés? Hetente min 170 grammot hízik, de volt már 290 is.

Figyelt kérdés
Néha sírdogál szopi után, de ha cicire teszem, csak cumikázik és bealszik. Akkor éhes volt, csak beletörődött, hogy nem kapott, vagy csak nyugtatás kellett neki? Mert nem akarom, hogy a szervezete azt higgye, hogy csak ennyi tejet kap és ehhez alkalmazkodjon.
2011. febr. 6. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már, nem mondták neked, hogy ha szépen hízik, virgonc, akkor nincs semmi gond? Nem számít, mikor mennyit eszik. Én nem is mérem már rég, enyém is 2 hós lesz.
2011. febr. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 50-60-at evett 2 hónaposan, és ez volt a max. Amíg szépen gyarapszik, és jókedvű, addig elég neki a mennyiség. Egy ilyen kisbaba ha éhes, eszik, vagy addig ordít, amíg nem kap enni (nagyon kevés baba van, amelyik nem így tesz, de azoknak a súlya se gyarapszik egyáltalán).

Valószínű csak egy kis nyugtatás kellett neki, azért kérte a cicit, és aludt be rajta.

2011. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

helló

ha neki elég a 70 akkor nincs gond, főleg, h ilyen szépen hízik is a baba. Mi 5 hetesek vagyunk, már én sem mérem csak naponta 1x1x, h mennyi az annyi.Volt, h 40-et v h 90-et mértem, a40 akkor volt mikor 2ó múlva kért cicit a 90 mikor 4ó eltelt 2 etetés között.Nekem is van, h vissza kell tennem büfi után, mert olyan mintha keresné a cicit a szájával, ilyenkor azt csinálja, h cumizik és ha elindul a tej akkor kiköpi , mert már nem éhes.

nekem azt mondta a gyermekdoki, h heti 10dkg a minimum amit kell hízni, ettől meg ti is jobban híztok

úgyhogy ne izgulj szerintem!

2011. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 6. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is 2 hós, és ő is van, hogy csak 50 g-ot szopizik, de még 80 g-nál nem is mértem többet. Mindig ideges vagyok, hogy vajon elég ez a kevés neki, de szopi után mindig jó a kedve, bár ha visszarakom cicire, mert szerintem keveset evett, ő szépen cumikál, ha meg jön a tej, azt sem bánja. Sőt éjszaka leszoktam fejni és az esti szopi után még kap kb. 80 g-ot, hiába volt jó kedve a szopi után, ezt még simán megissza, sőt még hogy könnyen jött a cumisüvegből követeli is a többet.

De ő is hízik hetente kb. 200-250 g-kat, így a doki azt mondta, hogy neki ennyi az adagja, és ne aggódjak folyton biztos elég neki.

2011. febr. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!