Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek nagy baj az, hogy...

Szerintetek nagy baj az, hogy 4 és fél hónapos babám csak maximum 100 grammot ( de inkább csak 70-80) hízik hetente?

Figyelt kérdés
A születési súlyát még nem duplázta meg, 300gramm hiányzik hozzá. Csak anyatejet kap, nagyon sokat mozog.
2009. nov. 8. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
plusz még erősen fogzik
2009. nov. 8. 10:29
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is így állunk, de én úgy tudom, 6 hónapos korára kell, hogy megduplázza a szül. súlyát. A mi dokinőnk azt mondta, nincs baj, egyszerűen ő ilyen alkat. Mi is soványkák vagyunk apával...Szerintem ne aggódj. Nekem jobban is tetszik így, mintha gömböc lenne. Így csini kislány, 6.3 kg, 4.5 hós.
2009. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És ő is rengeteget mozog, születése óta (10:47-es)
2009. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
a tökéletes enyi idös korukba más nem hiznak anyit mint 1,2 honaposa!!
2009. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem híznak annyit, de a születési súly megduplázásáig 120-150 g a minimum elvileg. Ilyen idős korában a fiam is csak 2 hetente hízott ennyit. A mi dokink nem volt ilyen jó fej, azt mondta, kezdjem el a hozzátáplálást, mielőtt stagnálna vagy fogyna... Na én inkább két és fél óránként megszoptattam, kérte-nem kérte. Meglett az eredménye, jól felturbózta a tejtermelést és aztán visszaállt a napi 6 evésre (de maradt az ékszakai kettő azóta is:)
2009. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!