Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyre ritkábban fejek és...

Egyre ritkábban fejek és egyre több tejem van? Rosszul csinálok valamit?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fejek. Eleinte 3 óránként, majd 4 és most már 6 óra telik el két fejés között és mégis egyre több tejem van. (lassan nem tudom hova rakni) Létezik ilyen? Nem fordítva kéne lennie? Hogy tudom beállítani a kereslet kínálatot? 6 óránként mind a két mellemet lefejem teljesen, rosszul csinálom?
2011. febr. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene teljesen kifejni, hanem csak fejd lazára de soha ne teljesen üresre, legalábbis én így csináltam és nekem bejött!
2011. febr. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Érdemes már apasztani? Hány napja váltottál 4-ről 6-ra?
2011. febr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De jó neked, én meg hiába fejek 3 óránként nem akar több lenni, de a gyermekemnek meg kevés, és felezve az adagot tápszerrel kapja. Mit nem adnék azért, hogy nekem is legyen annyi anyatejem, hogy a gyermekemnek elég legyen...
2011. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!