Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hosszú szoptatásnak hogyan...

Hosszú szoptatásnak hogyan lett vége nálatok?

Figyelt kérdés
Kérlek,csak akkor válaszolj,ha 2 év fölött szoptatsz,vagy szoptattál.Mikor történt meg az elválasztás,hogyan,kinek a döntése volt ,te választottad el,vagy a gyerek döntött,hogy ennyi elég volt.Volt már olyan érzésed,hogy nem bírod ,ezt már nem akarod,de valami miatt mégis tovább mentél?
2011. febr. 27. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

23 hónapos volt amikor elvettem tőle. Egyre többet szerette volna ,már éjszaka is 2 óránként voltunk fel. Nappal nem volt energiám hozzá hogy fokozatosan válasszam el.Az első nap elég rossz volt ,az első éjjel pedig jobb mint reméltem,elég sokszor felébredt de mindig vissza kínlódta magát,úgyhogy aludtunk is valamennyit.A 4. éjszakát már végigaludta és a 6 napon már nem is emlegette.Kedden lesz 2 hete és azóta is szépen alszik, el tudom altatni délben is pedig mindig cicin aludt el.

Nappal is sokkal kezelhetőbb,addig folyton rajtam lógott,

most már egyre többet motoszkál egyedül.

2011. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xStefix ***** válasza:
33%

Lassan, nagyon lassan...

Pont ma 3 éves, még napi 2x szopik. Nem tudom, még meddig folytatódik, de nem is aggódom ilyesmin, sőt. Én jóideje tudatosan törekszem arra, hogy sokáig szoptassak, ugyanakkor arra is, hogy fokozatosan hagyjuk el. Eddig nagyon jól alakul minden.

2011. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam most lesz 2 éves. Napi 2x szopik, de ő magától csökkentette. Néha előfordul, hogy altatáskor szól, hogy "cici", odabújok, aztán azt mondja, hogy mégsem, de igényli, hogy ott maradjak. Csak odadugja az orrát a cicimhez, és úgy alszik el.

Én nem veszem el tőle, amíg szüksége van rá, addig adom. Kell neki az a kis tejecske, sokkal jobb a kondiciója, az emésztése.

2011. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!