Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan kell abbahagyni a...

Combicica kérdése:

Hogyan kell abbahagyni a szoptatást? Ki hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
Kislányom 5,5 hónapos, és nem elég a tejem neki, ezt abból is tudom, hogy már 4-5 hónapra nem hízott csak 200 grammot! Van hogy ha fejem akkor sem jön már belöle! Reggelre van, délbe és 3-kor zöldség és gyümölcs van, e tájt szoktam fejni 150 ml-t amit 6kor odaadok, de már estére nincs 60ml körül eszik!!! Már csak őrlődök az egész miatt, és gondoltam hagyom az egészet! Kérdés, fogom magam és egyszerűen nem adom neki oda a cicim???
2011. ápr. 14. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az én babám is 200at hízott 4-5 hónap közt! 5,5 hósan elkezdtem hozzátáplálni (gyümölcs, zöldség, Sinlac). aztán megint szépen hízott. azóta is szopik napi 5x, most 3x eszik mellette pürét. 9 hós.


ha csak a mérleg miatt érzed kevésnek a tejed, a babád elégedett, mosolygós, akkor szerintem nem kell ezen változtatni.

2011. ápr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xStefix ***** válasza:
0%

Keress meg priviben, ha gondolod, mert (most még) sem a hozzátáplálás nem kellene, sem a szopi feladása, pláne! Körkörös hibák, amikből nem fogsz tudni kimászni, ha nem mondják el neked, hogy mi miért van és mit kellene hogyan tenned...

Szívesen segítek, ha szeretnéd, de perpill elkezdett fájni a kezem (ínhüvelygyuszi), úgyhogy megyek pihenni kicsit.

2011. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!