Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálja, hogy a bromocrip...

Mit csinálja, hogy a bromocriptin-től ne fájjon ennyire a fejem? S nagyon hányingerem is van.

Figyelt kérdés

Szombaton lesz,hogy szedem 1 hete tejapasztásra.

2 napig szedtem 2-szer felet,utánna másfél napig 2-szer 1-et,mikor visszatértem az orvos tanácsára a 2-szer félre,mert nagyon rosszul érzem magam.

Dugul a fülem is tőle.

Mit kezdejek magammak,hogy ne fájjon ennyire a fejem?


2011. ápr. 15. 10:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Azt mondta az orvosom 2 napja hogy meg fog szűnni a fejfájás.

De kérdezem én,hogy mikor?

Míg be nem szedem a 2 dobozzal végig ilyen rosszul leszek?

Már undurodok benni még azt a felet is.

2011. ápr. 15. 10:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam az volt a titka, hogy lefekvéskor vettem be. Közvetlenül az ágyban fekve, - vittem be egy kis pohár vizet, és elalvás előtt vettem be, utána lámpaoltás, és alvás. :)

A 2. felet nem tudom... nekem napi 1X kellett... próbáld meg, hogy felébreszted magad hajnali 4kor pl, és még visszaalszol mondjuk 6-7-ig, hátha átvészeled a kellemetlen hatásait.

Nekem 1X kellett naponta 1 egész, én is fokozatosan emeletem az adagot, de mivel utána már aludtam is, elmaradtak az általad említett hatások....

2011. ápr. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már napok óta azt mondom,hogy most befejezem ezt a kúrát,de akkor,hogy apad el a tejem?

Nem is tudom mi lesz velem?

2011. ápr. 15. 10:41
 4/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Tényleg este vedd be! Nekem úgy nagyon bejött.

Miért akarod elapasztani, ha megkérdezhetem? Kistesót terveztek?

2011. ápr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tuti nem szedném, ha nem szoptatsz, nem fejsz a tej elapad magától is.
2011. ápr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!