Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisse tanacstalan vagyok!...

Kisse tanacstalan vagyok! Segitenetek?

Figyelt kérdés
Kisfiam het honapos, Angliaban elunk, 2 honap mulva mennem is kell vissza dolgozni, szoval le kell szoktatnom a szopasrol, sajnos pont estenkent fogok dolgozni, ezert muszaj, mar csak reggel este szopizik, de ezeket ha kivaltom, tej helyett tapszert kell majd adni, nem? Siman csak adok neki? Es mekkora adag kell? Valamint cicin alszik el, ugyhogy nem tudom, hogyan fogom megtanitani elaludni, ha esetleg valami bevalt modszeretek lenne, legyszives, aruljatok el!!
2011. ápr. 17. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Fejni nem tudod neki? És üvegből adná neki este, aki vigyáz rá. Az üvegből etetés is tud olyan meghitt lenni, ha ügyesen csináljátok. Akár már most is elkezdheted így, hogy ne legyen neki hirtelen váltás.
2011. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos soha nem tudtam fejni, 5,5 honapos koraig kizarolag szoptattam, szoval mindig volt eleg tejem, de ha fejni probaltam, nem jott semmi. Ugyhogy ez sajnos kilove...
2011. ápr. 17. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!