Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hónapos babám pótlást kap,...

4hónapos babám pótlást kap, már többször eszik tápszert, mint hogy cicizne, és van hogy el is utasítja a cicit. Hogy tudnám szaporítani a tejet?

Figyelt kérdés
Lehet idegeskedéstől apad, mert van egy tesó, aki most van a dackorszakába, meg egyéb gondok miatt. Vagy már ne erőltessem a cicizést?
2010. okt. 1. 22:23
 1/4 Nardzssz válasza:

Sok-sok folyadék, tejszaporító tea, sok cicizés és pihi. De ez nekem sem jött be.

Második gyermekemet 4 hónapos koráig én is kizárólag anyatejjel tápláltam, de aztán tápszer kellett. A súlya mindig jó volt, de keveset gyarapodott, ezért jött be a tápszer. Nem akarlak elkeseríteni, de a tápszer pótlásként sokáig nem funkcionál, hamarosan elmarad a cici. A kevés tej is kevesebb lett, hiszen tápszert kap már, és a szopizási kedve is alábbhagyott. Persze ez azért nem tragédia. Jöhetnek ilyenkor már a gyümölcsök meg a főzelékek is.

2010. okt. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 3évig szoptattam most 4éves fiamat..tedd töbször cicire ha kell mind a 2re és vannak nagyon jo homeos bogyok én is szedtem ultrika urens 5ch napi 3x5golyot!ha tápszert adsz akkor cumisüvegböl adod igy rá jött arra azt könnyeb szivni mint a cicit amiért meg kell dolgozni ha nagyon potlás kell neki akkor pohárbol adjad neki!És ugy kináld a cicit talán sikerül még vissza állitanod sok szerencsét
2010. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szedtem homeos bogyót,de nem lett több a tej.

Próbálom minél többet cicire rakni,kisebb nagyobb sikerrel.

Nagyobb lányomat 18hónapig tudtam szoptatni,csak leválasztottam,mert szerettük volna már a kis tesót.

2010. okt. 2. 20:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg probáld azzal hogy amikor kér cicre teszed!Cumisüvegböl semmi kép ne adjál neki semmit!Se cumi!Mert akkor löheted..ha nagyon muszály akkor lassan pohárbol ittasd..fejést ha ujra kezdenéd?Vagy sokan esküdnek az alkoholmentes söre is vagy a diora mogyorora
2010. okt. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!