Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha szakrendelőben vagytok és...

Ha szakrendelőben vagytok és éhes a babátok, akkor hogyan/hol szoptattok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 15:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
24%
Ott szoptatok ahol ,és amikor kell.Még hogy üvegezni,mikor egyik nagy előnye a szoptatásnak,hogy mindig kénél van.
2011. máj. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Itt Salgótarjánban - legalábbis tapasztalatom szerint - ha pici babával várakozol, igyekeznek minél előbbre venni a sorban.
2011. máj. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen esetben mindig vittem előre lefejt tejcsit, vagy igyekeztem úgy időziteni hogy ne kaja időben kelljen menni.


17:12 -esnek, ne haragudj, de én pl személy szerint örülök annak,hogy a férjem mindne egyes alkalommal elkisér minket,mert pl nálunk nem lehet a babakocsikat betolni a váróba, hanem az udvaron vagy az előtérbe kell hagyni és van jó pár olyan család, ahol a gyereket szó szerint megeszi a retek és imádná fogdosni a babakocsikat, meg a lepakolt holmikat így tulajdonképpen a férjem a figyelőőr!!:):):) De ha észreveszi,hogy egyedüli férfi és egy baba sír, természetesen megkérdezi anyukát,hogy meg szeretné- e etetni és akkor fogja magát kisétál.

2011. máj. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

17:12-es vagyok, az előttem írónak szeretnék reagálni:


Nálunk is az udvaron vannak a babakocsik, ez van. De én nem szerettem volna nem idén barnult apukák szeme láttára szoptatni, így tanácsadás előtt megszoptattam a gyerekeimet, az üveget vittem tartaléknak, esetleg teát, gyümölcslevet később.Bár a gyerekeim a cumisüveget 7-8 hónapig el sem fogadták különösebben.Mi egy kisebb faluban élünk, tehát nem kellett azért órákat várni szerencsére.Itt sajnos nem volt jellemző, hogy megkérdezzék, hogy zavarnak-e, de még a feleségüknek sem volt annyi esze, hogy kiküldje a bámészkodó férjüket...

2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14:24 es vagyok.

Sajnos én is jártam úgy,hogy tele volt nem idén barnult apukákkal, akik csak csevegni járnak be és nem azért,hogy esetleg a feleségüknek segítsenek.Nálunk már előfordult, hogy több mint 2 órát kellett várni, de igyekeztem én is előtte és utána etetni a kicsikémet.

De figyelünk másokra és csak egyszer kellett kimenni a férjemnek,mert valaki etetni akart.


És nem megbántani akartalak, csak nekem segítség az hogy eljön velünk a férjem, nyílván ka pár perc lenne az egész, akkor nem találnám szükségesnek.

2011. máj. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
Miért kell akkora ceremonia?Kapom a hülyét mikor valaki előre lefejt tejet visz magával,csak azért,hogy nehogy a mellét meglássa valaki.
2011. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék idegenek előtt szoptatni!!! (ezért volt a kérdés)

Pestre kell mennünk (25 km) egy szakrendelőbe a 2 hónapos babámmal, aki 3 óránként eszik napközben.

Lefagyasztott tejet nem viszek, remélem megoldom valahogy.

2011. máj. 17. 22:16
 18/25 anonim ***** válasza:

14:30-as vagyok, a nekem írónak:))


Nem haragszom, csak először nem írtam le, hogy konkrétan mi zavar engem, miért nem ment a szoptatás. Nem mindenki vállalja be, főleg ismerősök előtt. Lehet, hogy vadidegen emberek előtt könnyebb lenne, de nekem nem. Holott már a harmadik gyermekem, mindegyiket szoptattam, nem is kevés ideig, de ez van. Ahol tudtam, olyan helyet kerestem, hogy ne legyen közönség. Nem vagyunk egyformák.


kérdező, lehet, hogy lesz a várónak egy kis félreeső zuga, ha te is ebben a cipőben jársz, abszolút meg tudlak érteni.

2011. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
En nem adok cumit vagy cumisuveget, igy nalam ez a lehetoseg kiesett, de akkor is meg kellene melegiteni elotte valahol, bar a termoszos megoldas jol hangzik. Szerencsere a rendeloben, ahova jarunk, ilyenkor biztositanak helyet, ahol megszoptatom a babat. Illetve, az autoban szoktam meg. Meg nem kerultem ilyen helyzetbe, de ha igen, nem zavarna es siman szoptatnek masok elott, nem latok ebben semmi cikit, ha ehes a babam, o az elso!
2011. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Engem se hat meg, hol vagyok, ha éhes a pici, természetesen megszoptatom. Én is szoktam a vállamra teríteni egy textilpelust, de ha nincs kéznél, akkor is simán szopizunk. A hordozókendő is jó megoldás, annak rejtekében is simán lehet szoptatni, senkinek fel nem tűnik, mit csinálok.

Amúgy amióta gyerekeim vannak, máshogy tekintek a melleimre. Most elsősorban a picinek táplálékforrás, ráadásul arra szoktam gondolni, hogy ha a strandon öreg múmiaszerű hölgyek (már bocsi) közszemlére tehetik a fonnyadásukat, akkor miért ne ehetne az én babóm, ha éhes? Akinek nem tetszik, menjen máshová.

2011. máj. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!