Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hany nap alatt lehet leszoktat...

Hany nap alatt lehet leszoktatni egy 16 hos babat a cicirol?

Figyelt kérdés
Azon alszik el, napi 3x kapja, reggel-delben-este.
2011. jún. 23. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
En eloszor a delirol szoktatnam le, aztan a reggelirol es vegul az estirol. Ez nem napok, hanem hetek kerdese. Drasztikus esetben, ha nincs tejed, akkor nincs mese, nincs cici es kesz.
2011. jún. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nekem 3 nap alatt sikerült leszoktatni a 15 hónaposomat. A szülésznőm ajánlotta a következőt:


Mielőtt elkezdem szoptatni, töröljem át a mellemet egy kis vízzel, és mártsam bele sóba. Ahogy a kicsi bekapta, egyből elfintorodott. A harmadik nap már már ő mondta, hogy "fúj, cici kakás...", és azóta sem jut eszébe szopizni :)

2011. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szerntem ez nagyban függ a baba habitusától is. meg hogy mennyire ragaszkodik hozzá . van akit le lehet lásd fenn, az enyémet nem lehetett...ő ha nem adtam neki, hányásig üvöltött. úh inkább adtam. és 2 évesen amikor már alig volt tej, le is szokott , úgy, hogy mondtam neki bibis a cici. elfogadta. erre is meg kell érni, mint midenre. de lehet a tiednek nem akkora igénye, mint anno az enyémnek, és az enyém nagyon érzékeny, anyás darab is volt mindig.
2011. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg a gyerektől függ, attól, hogy mennyire fontos még neki. a lányomat nem tudtam leszoktatni ennyi idősen.
2011. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xStefix ***** válasza:
100%
Ha alváshoz kell neki, akkor lehet, hogy tovább fog tartani, mintha "csak úgy" szopizna. De egyetértek, ez hetek kérdése lesz - ha hajlandó lesz egyáltalán együttműködni veled.
2011. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! en is felek tole, hogy nem lesz egyszeru, mert az elalvashoz kell neki, majd meglatjuk... eleg surgos lenne, egy kisebb mutetem lesz, de amig szoptatok, addig nem csinaljak meg. aztan kezdodoik neki a bolcsode en meg dolgozni kezdek, ugyhogy azt hiszem ez igy egyszere sok(k) lesz szegenykemnek! raadasul a szivem melyen meg nem szantam ra magam 100%-osan a levalasztasra.
2011. jún. 24. 23:23
 7/11 A kérdező kommentje:
ja, en mindenkit csak felpontoztam(termeszetesen, mert valaszra meltattatok) nem ertem, hogy miert kell lepontozni egyfolytaban. amugy nincs semmi jelentosege! koszi megegyszer!
2011. jún. 24. 23:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szülésznő "jó"tanácsához.. Elszomorító..
2011. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ki itt a szuleszno?
2011. jún. 25. 23:43
 10/11 A kérdező kommentje:
bocs, mostmar ertem! az en gyerekorvosom azt mondta, hogy ragaszam le ragtapasszal! az sem jobb... :-(
2011. jún. 25. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!