Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen mellszívód van? Elégede...

Milyen mellszívód van? Elégedett vagy vele? Ha újra venned kellene kézit vagy elektromosat vennél? Milyen márkájút?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
csak az elektromosat, a kézitől leszakadt a karom, mire végeztem, két hét után úgy bedurrant a csuklóm, hogy alig bírtam mozogni. nekem meleda van, de az avent is jó.
2011. júl. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem avent kézi van, előtte gépi volt (az nem avent), de nekem nem ért semmit. Ez a kézi viszont a legjobb vétel volt.
2011. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, várok még tapasztalatokat!
2011. júl. 22. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan avent van, amihez elektromos és kézi felét is van. A kézit még csak 2szer használtam, amikor egész délelőtt külön voltunk a babámtól és fejnem kellett, mert majd szét durrant a cicim; a célnak megfelelt, de tényleg elég strapás. Az elektromosat minden nap használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve, bárkinek csak ajánlani tudom.
2011. júl. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tommee Tippee kézi.A kórházban is dícsérték a csecsemősök,és mînden barátnőm aki elkérte.
2011. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 porcukormókus ***** válasza:
Avent, kézi. Nekem bevált!
2011. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kórházi szobatársaimnak sok gondja volt a kézi Aventessel, mert a csillag tönkrement nekik, és állandóan cserélgetni kellett 900 forintért.

Nekem elektromos Medelám van (volt Tescós kézi is, az is jó volt, de már nem elég). A Medelával tökéletesen meg voltam elégedve, az elején napi 1200 ml-t leszívtam vele (amíg a babám kórházban volt és szondán kapta, pár hétig). Negyed óra alatt lejött 3 deci alkalmanként, szóval sokkal gyorsabb, mint a kézi - ez kézivel háromnegyed óra volt. Csak sajnos mocskosul drága, 26 ezer forint. De nekem muszáj volt, és megérte, nem bántam meg! Minden jót Neked!

2011. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!