Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2 éves a lányom, abba akarom...

2 éves a lányom, abba akarom hagyni a szopit, de másnapra bedurrant a mellem, ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Elhatároztam ,hogy nincs több cici,főként mert már bárhol,bármikor előkapta,szóval nagyon rákattant,.Könnyebben ment,mint gondoltam,okosan megértette,hogy beteg a cici,nincs több.Ez ment 36 órán át,mire már akkora lett a mellem,és úgy feszített,hogy borzalmas volt.A védőnő tanácsait követve,leszívtam belőle,és vizesruháztam,nam segítet.Nem akarok nagyobb bajba kerülni,mit tegyek,ez meddi tart?Nem tudom úgy leszívni,hogy elmúljon a feszülés.Kislányom nagyon együttműkődő,hozza a mellszívót,hogy segít győgyítani a cicit,és már nem is kéri.Viszont,miután éjjel kínlódtam,csak hanyatt alvás,meg hasonlók,mint az elején,odaadtam neki..Borzasztó bűntudaton van,mert már jól haladtunk azúton,viszont segített rajtam,mert ugye a szopi nem mellszívó...Szerintem ő is úgy volt vele,ahogy én,hogy most mit csináltunk...,egyszer csak azt mondta,nem kéri.Most itt várom a tanácsokat,ha valaki hasonlót élt meg,hogy történt.Ráadásul,nem tudom ,nem-e zavartam meg most ,mit csináljak?Nagyon köszönöm nektek,előre is!!!
2011. júl. 23. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon megzavartad! Idő kell, hosszú napok, hogy a tejtermelésed alábbhagyjon. Borogassad, masszirozzad, mellszivózzad, de NE add vissza a lányodnak.
2011. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit tudok írni,hogy ki kellet volna bírnod,mert másodjára nem lesz ilyen könnyű dolgod....
2011. júl. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy fokozatosan csináltuk. Rábíztam a lányomra, hogy mikor hagyja abba a szopizást, de a 3. szülinapja előtti hónapokban már mondogattam neki, hogy az ovisok már nem ciciznek és ezzel egy időben próbáltam a szoptatások számát is csökkenteni lassan meg az idejét is. Ne engedd, hogy teljesen kiürítse a cicid. Én nem fejtem mert az még jobban fokozza a tejmennyiséget. Max akkor nem ha szopi helyett csinálod mert te úgysem tudsz annyit kifejni, mint amennyit ő kiszopizni.

Sok sikert és kitartást.

2011. júl. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm,azóta minden rendben,pedig nagyon féltem.ez hihetetlen,nem kéri,nem durran be,ennél jobb véget nem is kívánhatnék.nagyon boldog vagyok,hogy ilyen pikk-pakk ment.Ha más meséli,nem hiszem el!És amit nem tudtam megélni 6 éve,van 1 6 évesem is,ÁTALUSSZUK az éjszakát!!!Ez fantasztikus.Mindenkinek minden jót!
2011. júl. 24. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!