Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam le kislányom...

Hogy szoktassam le kislányom a cicizésről?

Figyelt kérdés
Szeptemberben oviba megy,és napi 4-5 alakalommal cicizik,persze aludni is csak azzal alszik el.Kérlek titeket segítsetek,minden JÓ ötletet ki próbálnék,mert már nekem is nagy nyűg.
2011. júl. 23. 23:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöttem szóló leírt mindent amit én akartam.Mi 38 hónapnál tartunk,de én is addig hagyom amíg ö elválasztja magát.

Délben csak cicin alszunk el,ha nincs cic,akkor kimarad az alvás,ezt azért nem akarnám.Este van 5 perc,de nem alváskor,jóval elötte.Elalszik cici nélkül este.Éjszaka nem ébred fél éve,magától hagyta ki,miután kibújt az utolsó foga.

Türelem kell hozzá,próbáld csökkenteni,de ne vedd el tőle teljesen.

2011. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olyan jó hogy feltetted a kérdést.Nekem 2 évesem van szeptembertöl megy bölcsibe én pedig vissza dolgozni 3 szakba.1x elment a tejem estére édes istenem amit az én kislányom lemüvelt.Hajnali 1ig akkora patáliát csapott.Azóta nem merem megpróbálni h cici nélkül aludjon kivéve ha nem kéri.Nem tudom hogy fogom 1 hónap alatt leszoktatni.Napközben is addig nem alszik amig nincs cici és húz be a szobájába és mutatja h feküdjek le.Ezen kivül folyamatosan keresi puszilgatja fogdossa a cicit erröl próbálom leszoktatni mert már 1 vendégünknek is megfogta a múltkor és nagy örömmel mondta h cici....Aranyos volt mert büszke volt magára h megtalálta de nekem 1ben kínos is....Bocsi az offért.
2011. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!