Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan oldal, ahol egyértel...

Van olyan oldal, ahol egyértelműen levan írva, hogy mit lehet enni szoptatás alatt és mit nem? Egy kicsit kezdek belegabalyodni, hogy mit lehet és mit nem. Szeretnék tisztán látni!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 11. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A baba érzékenységétől függ, hogy mitől fájhat a pocija. Figyeld, hogy melyik étel után fáj a pocakja, és azt ne edd.
2009. ápr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a védőnőtől kaptam egy listát az ajánlott és a nem ajánlott ételekről. Ha gondolod, szívesen elküldöm priviben vagy mail-en. :) nem árt tudni ezeket, mert sok kellemetlenségtől megkímélhet. Én nem vagyok a híve a "próbáljuk ki" majd meglátjuk elvnek. Mert feleslegesen szenved a baba.
2009. ápr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon megköszönném, ha elküldenéd. Én ilyet nem kaptam.
2009. ápr. 11. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!