Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet epret, cseresznyét,...

Lehet epret, cseresznyét, meggyet enni szoptatás alatt? Valahol azt olvastam hogy nem. Mi az igazság? Tudtok olyan oldal ahol megtalálom, hogy milyen ételt kerüljek, s mi az amit mindenképp egyek, hogy a babámnak jó legyen, s ne fájjon a hasa?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne olvass semmit, hanem próbálgass.

Minden gyerek más.

Igazából bármit ehetsz, ami felfúj azt érdemes óvatosan. Nekem az egyik gyerekemnél teleehettem magam káposztával, nem zavarta, a másiknál szörnyen kellett figyelnem ezekkel, mert felfújta és hasfájós volt.

Tehát szerintem óvatosan egyél mindent és figyeld a kicsit. Ha úgy látod, hogy valami nem jó neki, akkor pár nap múlva próbáld újra, hogy biztos az volt-e a bűnös és, ha igen, akkor arról a kajáról sajnos le kell mondanod.

De ez minden gyereknél, még testvéreknél is más hatással van.

2009. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én terhesség és szoptatás alatt is zabáltam az epret és az ég világon semmi bajom nem lett és a babómnak sem. Nyugodtan azt edd amit kívánsz, szeretsz!
2009. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent eszek, most 5 hós a fiam.
2009. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden bab más, és máshogyan reagál, így szerintem sincs olyan élelmiszer, amit minden kismamának fixre kerülnie kell. Én az első babámnál borzasztóan figyeltem arra, hogy mit eszem, kerültem minden rizikósnak mondott dolgot, mégis 3 hónapig minden délutánunk és éjszakánk kész rémálom volt, a babám nagyon görcsös volt és hiába próbálkoztam bármivel, semmi sem segített. Aztán, amikor megszületett a kislányom, rájöttem, hogy mellette bármit ehetek, sosem fájt a pocija. Érdekes módon a két kisebbel is ugyanez a helyzet, ők se voltak egy percig sem hasfájósok.. Ha eszel valamit, ami neked mondjuk puffadást szokott okozni, akkor első alkalommal csak kisebb mennyiséget próbálj ki, ha nem volt utána gondja tőle a babádnak, legközelebb már nyugodtan eheted.
2009. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mértékkel bármit lehet enni. Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.
2009. máj. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek!
2009. máj. 28. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!