Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi folyadékot isztok,...

Mennyi folyadékot isztok, hogy sok tejetek legyen?

Figyelt kérdés
Főleg ebben a nagy melegben és az elején. 5 hetes most a babám. Kinek mi vált be?
2011. aug. 23. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Víz.

Gyümölcstea.

Most, ebben a melegben tényleg hasznos. De a tejedben csak a víz lesz több ezektől, tehát csak a szomját oltja jobban a babádnak. Szeptembertől nem lesz ezekre szükséged.

2011. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

erről a kérdésről jutott eszembe, hogy ma még nem ittam. :( meg is látszott a tejemen, de nem kapcsoltam akkor se.

azt szoktam csinálni, hogy kirakok egy asztalra egy üveg valamit és akkor eszembe jut, ha ránézek, hogy inni kell. Megyek is és bepótolom a kimaradást

2011. aug. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xStefix ***** válasza:

Nekem min. 2 liter. Ha ennél kevesebb volt, azt megéreztem. Ilyen melegben még több...

Fix: 1 liter ásványvíz, fél liter gyümilé (1:3-2:3 higításban), fél liter tea. Aztán erre még, amit megkívántam és a leves.

2011. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem több orvos is mondta, hogy normál esetben ilyen nagy melegben egy felnőtt ember folyadék adagja 3 liter naponta. Legalább! Nekünk szoptatás alatt 4-5 liter javasolt. Én 3 és fél liternél soha nem tudtam többet inni. :S Pedig igyekeztem. Ja igen, ha nincs ekkora meleg, gondolom akkor olyan 3-4 liter lehet kb.
2011. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én 3-4 liter tejserkentő teát iszom + 1 liter vizet 3 hónapja.

Azelőtt alig ittam valamit egy nap.

Mégis alig van tejcsim.

2011. aug. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 xStefix ***** válasza:
Utolsó, akkor minek költesz a tejserkentő teára? Nagyon valószínű, hogy nem az hozná meg a megoldást ígyse-úgyse...
2011. aug. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Csak óvatosan a sok teával.Nekem b vitamin hiányt okozott ugyan is a tea csersav tartalma kimossa a szervezetből a b1 vitamint ugyan is az vízben oldódik.Sok bubi mentes vizet iszom 1-2 pohár teát csak és néha 100 % gyümölcs levet.
2011. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a szoptatós teában nincs fekete tea, tehát csersav sem.
2011. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-4 liter teás vagyok, ha nem iszom meg ezt, akkor elapadok. Már próbáltam elhagyni. Ennek köszönhetem a napi 2-3 dl-t....
2011. aug. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Minden teában van csersav. De nem biztos hogy mindenkinek úgy reagál a szervezete rá mint az enyém.Nekem nem volt szerencsés sokat inni belőle mert még most is annak a következményeit nyögöm, de attól másnak jó lehet ezt ki kell tapasztalni.
2011. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!