Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptato anyak ehetnek szollot...

Szoptato anyak ehetnek szollot es dinnyet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze
2011. szept. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek a gyumolcsok nem szelesek ?
2011. szept. 3. 13:01
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ehetnél? A szoptatás nem betegség, és a közhülyeséggel ellentétben a babának sem lesz baja ha a megszokott étrendeden nem változtatsz.

Párom is megevett mindent, és semmi baja a két lányunknak.

2011. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen, csak együtt ne :), mert abból Neked lesz kellemetlenséged.
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Első hat hétben érdemes odafigyelni, hogy ne puffasszon a kaja, egyébként meg nem mindegyik baba érzékeny ezekre. Az enyém pl. csak nagyokat fingott, nem fájt soha a hasa semmitől.

Ki kell próbálni, hogy mire érzékeny a kicsi, azt ne edd csak. (Persze a fűszeres kajákat kerüld.)

2011. szept. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem. Szerencsére jó pocakja van a manómnak. Amikor (kb.2hét) "hasfájós" volt tök mindegy volt, hogy mit ettem. És amikor elmúlt már akkor is. A "k"betűsök sem bántották.De ez baba függő.A dinnyétől biztos nem lesz gond (végül is az 90% víz), de szerintem a szőlő sincs tiltó listán.
2011. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az én picim nem bírta a szőlőt!
2011. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém meg a dinnyét nem... :-( Próbáld ki szerintem óvatosan, írd fel mit ettél, és ha látod a picin, hogy hasfájós, ne egyél olyat. Nekem már listán van a gomba és a dinnye...2,5 hetes a pici. Barátnőmnek semmilyen apró magvas dolgot nem bírt a babája...én a szőlőt nem is merem megpróbálni, keserves sírása volt a dinnye meg a gomba után, nem akarok mégegyszer ájdalmat neki, habár lehet nem is ettől volt, de emiatt nem próbálkozom a szőlővel sem :-((
2011. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!